מאמרים - בניית אתר הדפסה מאתר מאמרים

בניית אתר

נכתב על ידי אביתר מועלם

[ הדפסת המאמר ]

החלטת לבצע בניית אתר?


יופי! עכשיו, מאיפה מתחילים?


 


בניית אתר לא חייבת היום להיות תהליך מסובך, ישנם ממשקים רבים המאפשרים גם לאדם שלא מבין המון בתיכנות או באינטרנט להקים פלטפורמה. פייסבוק היו יחסית חלוצים בתחום, מאחר והם איפשרו לכל אדם באשר הוא אדם לבנות לעצמו דף, עם שמו האישי והדברים המעניינים אותו. מבחינה זו, גם פייסבוק מהווה סוג של בניית אתר פרסונלי.


 


אולם יש אנשים שמעוניינים לבצע בניית אתר רצינית יותר ובעלת תוכן רב יותר, בין אם אלו בעלי עסקים עצמאיים, אנשים מקצוע שרוצים להרחיב עוד בתחומם או להשיג לקוחות רבים יותר או אנשים שפשוט רוצים להשמיע את עצמם ובדרך שלא כוללת בלוג דרך אתרי בלוגים בעלי פורמט קבוע. עדיף לבצע בניית אתר דרך חברה אשר מתמקצעת בתחום זה. בניית אתר בעל ממשק מורכב אשר יכולה לענות לצרכיו של אדם פרטי או עסק מצריכה עבודה רבה.


 


שוב הכל תלוי ברמת האתר, בצרכיו ובמטרת האתר. כאשר אנו בוחרים לבצע בניית אתר דרך חברה, כדאי לנו לראות האם הם מסוגלים לעמוד במשימה שהצבנו מולם. שכן ישנם ווריאציות רבות באתרי אינטרנט, השמים הם הגבול! מעבר לבניית הממשק, כמובן רצוי ליצור קשר גם עם מעצב טוב, כזה שיכול לבנות באנרים מוצלחים, כפתורי הפעלה מושכים וכמובן מעבר לממשק כאשר בוחרים לבצע בניית אתר יש חשיבות עליונה לת-ו-כ-ן.


 


האינטרנט מוצף בתוכן, והמטרה של בעל האתר הוא להשאיר את הגולש כמה שיותר זמן בתוך האתר שלו. יש לבדוק מה מושך את הגולשים, לאיזה קהל יעד מיועד האתר שלשמו בוצעה בניית אתר זה. וכן הלאה. אין משמעות לבניית אתרי אינטרנט אשר לא תוביל אליה גולשים, אם מדובר באתר של עסק, אזי העסק לא יקבל חשיפה, אם מדובר באתר תוכן, הרי שהתוכן לא ייקרא.


 


אסכם את המאמר ואומר כי כאשר שוקלים לבנות אתר, יש לברר בדיוק מהי מטרתו, איזה תוכן אמור להופיע בו וכן הלאה, בניית אתר אינה נועדה סתם להצפה של הרשת והרי אף אחד לא ירצה לבנות אתר שאין לו משמעות ואף אחד לא יודע על קיומו. לכן קודם לצעד הבנייה בררו עם עצמכם בדיוק מה הייתם רוצים שיופיע באתר. זה חשוב והכרחי לא רק לכם, אלא גם לאינטרנט. רק לאחר מכן יש לחשוב על העיצוב ועל החברה אשר תקים אותו. בהצלחה לכולם!

אודות הכותב:

"לעולם אל תשכחו מאיפה באתם ולאן אתם הולכים"


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il