מאמרים - למה ללמוד לנגן על גיטרה דווקא עם מורה לגיטרה? הדפסה מאתר מאמרים

למה ללמוד לנגן על גיטרה דווקא עם מורה לגיטרה?

נכתב על ידי מוש שי

[ הדפסת המאמר ]

כאשר מנסים ללמוד לנגן על גיטרה באופן עצמאי, התיסכול הוא רב. לאחר פרק זמן מסוים, אפשר להרגיש כי אין יד מכוונת, ההתקדמות היא איטית ולא עקבית והטכניקה לא זורמת. לפעמים, כל מה שנדרש הוא מורה לגיטרה טוב, אשר יידע להדריך, לעודד וללמד את הדברים הנכונים בזמן הנכון. מעבר לכיף, ולהתפתחות המהירה כאשר לומדים לנגן על גיטרה עם מורה טוב, אפשר לקבל מושג על היכולות האמיתיות  בזמן אמת, וללא תירוצים או עיכובים.


 


למה ללמוד לנגן על גיטרה דווקא עם מורה לגיטרה?  • שיעור חינם לניסיון- שיעור זה נועד עבורך בכדי שתוכל להכיר את המורה      לגיטרה ולבדוק את מידת ההתאמה שלו אליך. מורה לגיטרה יוכל להעריך את      יכולותיך, נקודות החוזק שלך והדרישות שלך משיעורי הגיטרה. במרבית המקרים והמורים      לגיטרה, שיעור גיטרה זה אינו חינם, ויכול לעבור פרק זמן ארוך עד שתלמד האם      המורה לגיטרה מתאים לך.

  • התקדמות בקצב האישי – כאשר מישהו מעריך באופן נכון את היכולות והחוזקות שלך,      ויודע איך להתמודד איתן, אפשר להתקדם בקצב המתאים לך באופן אישי כמו כפפה      ליד. קצב ההתקדמות הוא גורם חשוב בלימודי גיטרה, בכדי שתוכל להגיע בדיוק לנקודה      בה תרצה להיות, רחוק מאכזבה וקרוב למיצוי.

  • ללמוד את הדבר הנכון, בזמן הנכון      ובדרך הנכונה – כאשר ההתקדמות נעשית באופן נכון,      תוכל ליהנות מכישורים חדשים שתלמד, טכניקות וטיפים אשר תוכל להבין בשלב      המתאים. אפשר ללמד לנגן על גיטרה כל דבר, ובתנאי שתהיה בשל לקבלו. לכן, יש      סדר מסוים לצורת הלימוד בגיטרה, כך שתוכל להישאר במרכז תשומת הלב באופן הטוב      ביותר בשבילך

  • משוב מיידי – אם תוכל להיות ערני ולשים לב, הן לדברים הטובים והן      לטעויות שאתה עושה בזמן הנגינה על הגיטרה, תוכל לנגן כל דבר שתרצה. ההבדל      העקרוני בין ללמוד לנגן על גיטרה לבד ובין לנגן עם מורה לגיטרה, הוא עצם היכולת      להכיר את עצמך טוב יותר ולשפר את הנגינה בשיעורי הגיטרה.

  • כיף, כיף, כיף – מעבר למוטיבציה בה תזכה, ולהשראה אותה תוכל לקבל, שיעורי      גיטרה אחד על אחד הם הנאה צרופה. נגינה, שירה ומוסיקה בכלל הם מקור הנאה      מרכזי בחיינו, וחבל לבזבז כל רגע שחולף. תוכל לבקש ללמוד לנגן על      גיטרה כל סגנון מוסיקה שתרצה, מרוק, פאנק או פופ. עם הזמן תוכל לפתח שמיעה      מוסיקלית טובה יותר, כך שיהיה לך קל       יותר לבחור שירים המתאימים לך באופן אישי.


 


חבל לבזבז עוד זמן, התקשר עוד היום למורה לגיטרה שיכול להעניק שיעורי גיטרה המותאמים במיוחד בשבילך, ותוכל להתחיל להינות.

אודות הכותב:

הצלחה מובטחת, שיעור ניסיון חינם והמון המלצות


התקשר עכשיו ל 050-8859645


או הכנס לאתר


מוש שי מורה לגיטרה www.guitarlesson.co.il          

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il