מאמרים - מגוון רעיונות לחגיגת בת מצווה הדפסה מאתר מאמרים

מגוון רעיונות לחגיגת בת מצווה

נכתב על ידי אופיר בן צור

[ הדפסת המאמר ]

מגוון רעיונות לחגיגת בת מצווה


ידוע כי היום קיימים מגוון רחב מאוד של אטרקציות מהנות ומוצלחות לשילוב במסיבת בת מצווה. והרי אין ילדה שלא מעוניינת שתהיה לה מסיבת בת מצווה שלא תשכח וכזו שתהיה מקורית ב-מועדונים לבת מצווה. לטובת זאת ישנם מגוון רחב של אטרקציות מצוינות לשלב במסיבה כמו: בר ממתקים עם מגוון הפעלות, אירוע בסגנון אקסטרים לאירוע מיוחד ואתגרי ועוד אטרקציות רבות.


מספר דוגמאות של אטרקציות לשילוב באירוע שלכן


אירוע אקסטרים


אירוע אקסטרים הוא אירוע אתגרי שמספק למשתתפים חוויה אחרת, חוויה שיש בה הרבה הרפתקנות ואתגר. אירוע אקסטרים הוא לא סתם מסיבת בת מצווה באחד ה-מועדונים לבת מצווה אם כי הוא יכול להתקיים בהחלט במועדון בת מצווה ייעודי. במקום מסיבה במועדון, אפשר לבצע טיול הישרדות בשטח כאשר באירוע כזה המשתתפים באירוע זוכים לחוות חוויות הישרדות שונות כמו טיול וניווט בשטח, טיפוס בתנאים קשים, חיפוש אחר מקורות מים ועוד. במהלך מסיבת בת מצווה כזו יכולים המשתתפים לחוות גם חוויות כמו סנפלינג, אומגה ועוד... כמו כן, מסיבת בת מצווה אקסטרים יכולה להיערך גם במועדונים לבת מצווה או במקומות סגורים אחרים. במהלך אירוע כזה מביאים מארגני הבת מצווה את כל האלמנטים הדרושים ליצירת חווית אקסטרים. כאשר ניתן להביא קיר טיפוס, או מתחם קארטינג שבו יוכלו המשתתפים להתחרות ביניהם בנסיעה על רכבי שטח ועוד... חשוב לדעת כי מסיבת אקסטרים מסוג זה תתאים בצורה אופטימלית לנערות שאוהבות להיות "טום בוי" ולשחק בכל אותם המשחקים שהבנים אוהבים.


דוכני המזון


בדוכני המזון המאכלים יכולים להיות בסיסיים כמו נקניקיות בלחמנייה או המבורגרים ויכולים להשתכלל יותר ולהציע לדוגמא סושי. כמו כן ניתן לשלב בר ממתקים המציע בין היתר דוכנים להכנת קרפ, פנקייק, ואפל בלגי או אמריקאי, גלידות וקינוחים שונים, מפל שוקולד שזו האטרקציות היותר חביבות על ילדים בגילהמצווה וחבריהם. יש מועדונים לבת מצווה אשר מתמקדים באוכל קצת יותר רציני לאירוע ומציעים מוקפצים, בורקסים ועוד... והכי חשוב שיהיה מספיק אוכל וכמובן שהאוכל יהיה טרי.


למידע נוסף על מועדונים לבת מצווה


מסיבת קריוקי


ישנם מועדונים לבת מצווה אשר מציעים למסיבת בת המצווה שלכן את אטרקציית הקריוקי. והרי שכולם אוהבים לשיר ולצחוק כשהחברים שרים ומזייפים.. ויותר מכך מסיבת קריוקי מכניסה אווירה של שמחה והתלהבות לאירוע. חשוב לוודא על מנת שאטרקציה זו תהיה מוצלחת כי הדיג'י מנוסה בקריוקי ומצויד בציוד אלקטרוני מתאים.


חשוב לבצע בחירה נכונה של אטרקציה שתשולב במסיבה ב-מועדונים לבת מצווה, והרי שבשנים האחרונות קשה למצוא אירוע של בת מצווה שאין בו אטרקציה, היום גם הנער והנערה שהגיעו לגיל מצוות ממש כמו הזוג המתחתן רוצים שהאירוע שלהם יהפוך לשיחת היום וייחרט בזיכרון האורחים למשך זמן רב.

אודות הכותב:

אופיר בן צור

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il