מאמרים - רעיונות מעניינים למסיבת בת המצווה הדפסה מאתר מאמרים

רעיונות מעניינים למסיבת בת המצווה

נכתב על ידי אופיר בן צור

[ הדפסת המאמר ]

רעיונות מעניינים למסיבת בת המצווה


 


בדרך כלל בנות בגיל בת מצווה אוהבות מסיבות בת מצווה עשירות במוזיקה ובאטרקציות, בתאורה מרהיבה ואוכל טוב ובעיקר בריקודים לתוך הלילה. אם הבת שלך כבר לא ממש ילדה, ואתה מחפש אופציות נוספות למסיבת בת מצווה מלבד חגיגה ב-מועדון בת מצווה, באמצעות בחירה של נושא כייפי ומיוחד למסיבת בת מצווה אתה יכול להבטיח לעצמך שהיא תרגיש מיוחדת, תקבל מתנות ותהיה מאושרת.


מסיבת ספא לחגיגת בת מצווה


במקום לעשות מסיבת בת מצווה ב-מועדון בת מצווה אפשר לעשות ערב של ספא בבית כמסיבת בת מצווה יכול להיות רעיון מעולה ומקורי, אחרי הכל מי לא אוהב להתפנק? ניתן להזמין מעסים מקצועיים ואם רוצים לחסוך ניתן להזמין סטודנטים מבתי ספר לעיסוי ויופי. כך שניתן להקים מגוון של תחנות ספא כמו: תחנת מניקור פדיקור, תחנת טיפולי פנים, תחנת עיסויים, תחנת שיער, תחנת איפור. כאשר מעצבים את המקום בהתאם בצבעים רכים ונעימים בשילוב של מזרנים מפוזרים וכריות בליווי צלילים של טבע ועוד... כך שלמעשה מסיבת בת מצווה כזו תתאים כמעט לכל ילדה בגיל בת מצווה ולחברותיה.


מסיבת תחפושות


מסיבת תחפושות כבת מצווה של פעם בחיים זה רעיון מצוין, כאשר מסיבה כזו ניתן גם לבצע ב-מועדון בת מצווה הכי בטוח לבחור נושא לתחפושות כמו למשל תקופת הרנסנס כאשר ניתן להכין הזמנות רשמיות ומוזיקה קלאסית, ובנוסף ניתן להביא מורה לריקודים קלאסיים שתלמד את הילדות כמה ריקודים קלאסיים.


מסיבת פרמיירה


מסיבת פרמיירה הוליוודית כמסיבת בת מצווה במסיבה כזו ההזמנות יכולות לדמות לכרטיסי קולנוע, וכולם צריכים להתלבש בחליפות ערב ובשמלות ערב למסיבת בת מצווה. כמו כן, מומלץ להכין שטיח אדום יוקרתי וניתן אף לשכור כתבים וצלמים על מנת להדמות זאת במידה האפשרית למציאות. מומלץ לתעד בוידאו את הערב, זו תהיה מזכרת נפלאה עבור הילדה שחוגגת ממסיבת בת המצווה שלה.


מסיבת חושך


מסיבת חושך כמסיבת בת מצווה כאשר מתמקדים במסיבה מסוג זה על העלטה, יש לוודא כי חדר המסיבה או מועדון בת מצווה בו נערכת המסיבה צבוע שחור, ושלא יהיה כל סימן לאור. כמו כן, יש להחליף את כל המנורות במנורות שחורות. אך מצד שני העיצוב צריך לשלב חפצים ואלמנטים שזוהרים בחושך, כאשר אלו צריכים להיות בצבע לבן. כמו כן, יש לבקש מן האורחים להתלבש בלבן ובצבעי פלורסנט שיזהרו בחושך כדי שיאירו את העלטה. זו מסיבת בת מצווה מדליקה שתיזכר הרבה זמן. 


 

אודות הכותב:

אופיר בן צור

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il