מאמרים - דיוור אלקטרוני הדפסה מאתר מאמרים

דיוור אלקטרוני

נכתב על ידי אהוד פריד

[ הדפסת המאמר ]

דיוור אלקטרוני הינו תחום רחב של שיווק, פעולות והפצת אינפורמציה באמצעות שליחת דואראלקטרוני. מדובר בצורה של שיווק ישיר אשר מתבססת על דואר אלקטרוני כאמצעי להעברת מסרים לקהל מנויים. באופן כללי, כל הודעת דואר אלקטרוני הנשלחת אל לקוח פוטנציאלי או אל לקוח קיים נחשבת כדיוור אלקטרוני. כמו כן, במובן הרחב של ההגדרה, כל משלוח הודעות דואר אלקטרוני לרשימת מכותבים נחשב לדיוור אלקטרוני - גם אם לא נעשה למטרה מסחרית. עם זאת, כאשר מדברים על דיוור אלקטרוני מתכוונים בדרך כלל לאחד מהבאים:  • משלוח דואר      אלקטרוני במטרה לשפר את הקשר בין בית עסק ללקוחותיו, ולעודד נאמנות לקוחות      ו/או קנייה חוזרת (לדוגמה ניוזלטר).

  • משלוח דואר      אלקטרוני במטרה לזכות בלקוחות חדשים או לשכנע לקוחות קיימים לבצע רכישה נוספת      (למשל באמצעות מבצעים).

  • משלוח הודעות      מנהלתיות (כגון קבלות, אישורי הזמנה וכו').


נהוג להבדיל בין דיוור אלקטרוני אשר נשלח בבת אחת לקבוצה גדולה של אנשים בבת אחת, לבין דיוור אישי הנשלח ללקוח ספציפי, בדרך כלל באופן אוטומטי לאחר שביצע פעולה כלשהי - למשל רכש מוצר באתר או הצטרף לרשימת התפוצה.


מערכת דיוור אלקטרוני


מעקב ושימור מאגר הלקוחות היה במשך זמן רב, משאב גדול שדרש התעסקות. תודות   למערכת הדיוור אלקטרוני שלנו אינך צריך   להיות מעצב גרפי או פרסומאי על מנת לעצב את הפרסומים שאליהם אתה רוצה לחשוף   את לקוחותיך.


 


דיוור אלקטרוני למה זה טוב?


דיוור אלקטרוני, היא אחת מהדרכים היעילות והמרכזיות כיום ליצירת קשר והעברת   חדשות ועדכונים ללקוחותיך ולעמיתך העסקיים. דיוור אלקטרוני משפר   באופן ניכר ומידי את המודעות בשוק המטרה שלך ותורמת למיסוד הקשר עם הלקוח


.


במערכת הדיוור הוטמעו כל המאפיינים   הדרושים כדי לחזק את המיתוג ולהגדיל את מכירות ביעילות ובקלות. המערכת תומכת   בשליחה של עשרות אלפי הודעות ללא חסימה, ולומדת עבורכם בזמן קצר – מה עובד, מה   לא עובד, ובאילו לקוחות כדאי לכם להשקיע. תוך דקות תוכלו להתנסות בשליחה של   מודעות, ניוזלטר-ים מעוצבים, מבצעים מפולחים ועוד


מערכת ה- דיוור אלקטרוני מספקת פתרון יעיל ופשוט לכל צרכיך בתחום ה-דיוור אלקטרוני והניוזלטר. בצורה האיכותית והידידותית למשתמש, תוכל להיות תמיד רלוונטי לתחומי העניין של הלקוחות שלך, ולדוור להם בזמן הנכון עם התוכן הנכון! התחל להשתמש עוד היום וצפה לעליה ברווחים של העסק!


 

אודות הכותב:


דיוור אלקטרוני

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il