מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

שמלת כלה היא הפרט החשוב ביותר לכל כלה. כל אישה חולמת על יום חתונתה, היום שבו היא תהיה הנסיכה מהאגדות. אבל להרבה נשים החלום נגמר ברגע שהן יוצאות לחפש שמלת כלה ומבינות שלא יוכלו לקנות את השמלה שתמיד חלמו עליה.  נכון להיום – שמלה חדשה שנתפרת לפי הזמנה – עולה הון תועפות, ורוב הנשים לא יכולות להרשות זאת לעצמן ובוחרות להשכיר שמלה. אבל לצערנו גם המחירים שמציעים עבור השכרת שמלה גבוה בצורה לא פרופורציונלית. בהתחשב בעובדה שמדובר בשמלה משומשת שעברה ניקוי יבש לא פעם ולא פעמיים המחירים הנ"ל פשוט מקוממים.

לשמחתנו יש אלטרנטיבות נוספות לשוק האבסורדי שמלות הכלה, תתפלאו,  אבל קיימות דרכים אלטרנטיביות לקנות שמלות כלה במחירים הרבה יותר שפויים.
שמלות כלה יד שניה למשל הן אופציה טובה לרכישת שמלת כלה במחיר זול. אך עליך יש לקחת בחשבון כמה נקודות חשובות לגבי בחירת השמלה. קודם כל את חייבת למצוא שמלת כלה שמתאימה לאישיותך, סגנונך וכמובן מתאימה למידותיך ולמבנה הגוף שלך. לא תמיד ניתן לעשות בשמלה את השינויים הנחוצים כדי שתתאים לך. דבר נוסף הוא הוא מצב השמלה, נכון שמחפשים שמלת כלה בזול אבל גם לא נרצה לקנות שמלה מלוכלכת או הרוסה רק בגלל שהיא היא עולה ממש מעט.
ולבסוף כדאי לברר ממי שמלת הכלה נקנתה בעבר, כי במקרה שנקנתה ממעצב ידוע, רב הסיכויים שהמחיר שלה עדיין יהיה גבוה מדי למרות שמדובר בשמלת כלה יד שניה.

אופציה נוספת לקניית שמלות כלה זולות היא רכישה באוט-לטים. מצד אחד באוט-לטים המחירים יהיו זולים יותר מאשר בחנויות, ויש סיכוי הרבה יותר גבוהה לעמוד בתקציב שלכן. כמו כן, האוט-לטים מחזיקים מלאי מאוד גדול של שמלות כלה, כך שהמגוון לא יהווה בעיה.
אבל מצד שני – יש הרבה שאלות שחשוב לשאול ולהתייחס אליהן -  כמה פעמים השמלה הזו הייתה בשימוש? כמה זמן השמלה תלוייה על הקולב בחנות? האם השמלה נקייה? לא תמיד הכתמים ניתנים להסרה, למרות שיבטיחו לכן שכן. בקיצור – צריך לבדוק כל פרט ופרט בזכוכית מגדלת.


האופציה האחרונה היא חנויות וירטואליות של שמלות כלה באינטרנט, אשר מספקות את כל השרותים הנחוצים: מגוון עצום של שמלות כלה מעוצבות, תפירה מיוחדת לפי מידה, אביזרים נלווים, וכל דבר אחר שאפשר לחשוב עליו תמצאי שם – במחירים הרבה יותר זולים ממה שהשוק מציע.
היום אתרי מכירת שמלות הכלה מספקים לך את כל המידע הרלוונטי על מנת להבטיח התאמה אישית ומדוייקת.
פאסוקה - בוטיק שמלות באינטרנט, מציעה לך לא רק שמלות כלה זולות שמתאימות לכל כיס, אלא גם שירות של התאמה אישית ותיקונים (כלול במחיר השמלה).
אם את עדיין חוששת לקנות שמלת כלה באינטרנט בגלל חוסר היכולת למדוד אותה, תחשבי על כך  שזהו בדיוק המצב כאשר מתחילים לתפור שמלה מאפס. קורה לא מעט פעמים שכלות נכנסות ללחץ ולדכאון במהלך תהליך תפירת השמלה, בגלל שהן חושבות שהשמלה בכלל לא מתאימה להן, ולא יוצאת כמו שחשבו.
לפי דעתי הדבר החכם ביותר לעשות הוא לבחור בסגנון מסויים שאתן אוהבות, ללכת למדוד שמלות דומות בחנויות, ורק לאחר שאתן משוכנעות שהסגנון שבחרתן אכן מתאים – אפשר לבצע בלב שקט את ההזמנה דרך האינטרנט.

אודות הכותב:

פאסוקה- בוטיק שמלות בהזמנה באינטרנט. דגמי שמלות ערב וכלה ייחודיים, במחיר בר השגה ברכישת און ליין, כולל התאמה אישית ותיקונים!www.pasoka.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il