מאמרים - יתרונותיה של החנות הוירטואלית בקניית בגדים ומהם הפרמטרים הנדרשים בעת עיצוב בגדים לאנשים גדולי מימדים? הדפסה מאתר מאמרים

יתרונותיה של החנות הוירטואלית בקניית בגדים ומהם הפרמטרים הנדרשים בעת עיצוב בגדים לאנשים גדולי מימדים?

נכתב על ידי אילן בן סהל

[ הדפסת המאמר ]

יתרונותיה של החנות הוירטואלית בקניית בגדים:


 


מטרתם של הקונים בגדים למלא את ארון הבגדים שלהם במלאי שיספק להם את צורכי הביגוד הרבים. איך ניתן להקל על ביצוע משימה זו?


היום, בעת המודרנית, נוספה דרך חדשה והיא קנייה דרך האינטרנט. מעצם החידוש שבה, מועלים ספקות בתוכנו לגבי יעילותה והתאמתה לנו. מוצרים אשר נמכרים רק בחנות וירטואלית שכזאת, ניתן לראות באתר בלבד: אין אולם תצוגה או חנות. לא ניתן לגעת במוצר, לחוש, למדוד או לנסות. 

מכיוון שכך, קיים חשש שבקניה זו, בסופו של דבר, לא תהיה תמורה ראויה לכסף אשר שולם להשגת המטרה הנכספת.ניתן לראות בכך חסרון, אך לצורת קנייה זו גם יתרונות רבים העולים על חסרונותיה.


אציג בפניכם כמה מהם:

הקניה האינטרנטית אינה מחייבת יציאה מן הבית אל החום או הקור אשר בחוץ. ימים רבים במשך השנה במזג האויר של ארצנו, נוח לנו יותר לשבת מול המחשב ולהזמין את המוצר הנדרש לנו.
  • כאשר אנו נכנסים לחנות פיזית אנו נדרשים להתמודד עם המוכרים, הלקוחות השונים ואף לצאת ולהכנס לתאי מדידה צפופים שלא בהכרח מספקים ומגינים על פרטיותנו. כל אלה, מעמידים אותנו לא פעם במצבים מביכים ולא נוחים. קניה בשיטה זו מאפשרת להימנע מכך.

  • בקניה בחנות אף אם הבגד נראה מתאים, קורה לעיתים קרובות שלאחר הכביסה, הבגד מתכווץ או משנה את צורתו ואינו מתאים לגופנו יותר כמו בעת המדידה. חנויות בגדים אינן מספקות לנו, הלקוחות, את מידותיהם של הבגדים לאחר כביסתם. ישנם אתרים המתמודדים עם אתגר זה ומציגים טבלת מידות המספקת את מידותיהן הסופיות של המוצרים לאחר הכביסה.

  • האתר והחנות בתוכו, פתוחים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, אין תלות בשעות הפתיחה, לא תמצאו דלת נעולה. בקרו מתי שנוח לכם.

קניית בגדים דרך האינטרנט, מקילה על ביצוע המשימה ומאפשרת לנו נוחות ויעילות מקסימאלית ומציעה, אכן, תמורה הולמת לכספנו. כל כך פשוט וקל.


 


הפרמטרים הנדרשים בעת עיצוב בגדים לאנשים גדולי מימדים.


אנשים גדולי מימדים מתמודדים עם בעיות שנובעות ממבנה גופם ובעיות אלה חייבות להילקח בחשבון בעיצוב הבגדים עבורם.בגדים לאנשים אלה, דורשים התייחסות שונה. ובבואך לעצב ולהתאים בגד, אפילו פשוט, ישנם כמה פרמטרים החייבים להילקח בחשבון.
  • סוג הבד ותכונותיו: על הבד להיות איכותי, לשמור על צורתו, "ליפול" ולא להיצמד, וזאת על מנת שלא להבליט את חסרונות מבנה הגוף.

  • עמידות הבגד בכביסה: על הבד והתפירה לעמוד בכביסות רבות ולא להתעוות.

  • הפתחים בבגד ומידותיו הסופיות:  על אלה להיות מעוצבים כך שלא יחשפו, בעיקר בזמן תנועה, את חלקי הגוף השונים.

  • בחירת הצבעים: על הצבעים להיות מחמיאים ונעימים לעין.

בגדים נוחים ואיכותיים שיעוצבו על פי נתונים אלה, ישמשו את האנשים הגדולים, ויוסיפו לרווחתם.

אודות הכותב:

בואו לבקר אותנו באתר bigtime-xl.com
וגם בפייסבוק 
שלכם, ורדה
073-7294200

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il