מאמרים - צילום הריון ותינוקות - מתנה לכל החיים הדפסה מאתר מאמרים

צילום הריון ותינוקות - מתנה לכל החיים

נכתב על ידי ליאור נבו

[ הדפסת המאמר ]

הריון הוא כנראה החוויה הגדולה והמשמעותית ביותר בחיי אישה


הדרך הטובה ביותר לשמירת מזכרת מתקופת ההריון היא על ידי צילום הריון בסטודיו מקצועי על ידי צלמת מקצועית.


לסטודיו לצילום באילתמגיעות הריוניות רבות שמבקשות להנציח עם הבעל (או בלעדיו) את חווית ההריון.


הזמן הנכון לצילום בוק הריון הוא בשבוע שההריון כבר בולט אך הבטן עדיין לא נמוכה ומכבידה ומאפשרת להריונית לדגמן פוזות שונות למצלמה.


יום הצילומים הוא חוויה קסומה ומלא הפתעות שכל כולה מונצחת על ידי צלמת מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שחוותה הריון ולידה ובכך מבינה את המצולמת.


הצילומים בתלבושות שונות ומגוון אביזרים בסגנונות שונים (פרחים, תכשיטים, צעיפים ובדים צבעוניים שידגישו את הבטן ועוד) מעשירים את אלבום התמונות.


לאחר יום הצילום מקבלת ההריונית אלבום דיגיטלי מעוצב שיהיה מזכרת מרגשת וכמובן שלבחירתה יכולה לקבל עוד מגוון מזכרות ותמונות שונות.


צילום הריון הפך בשנים האחרונות ל MUST  ואמהות טריות בד"כ חוזרות לסטודיו לצילום בכדי להנציח את הרך הנולד מספר שבועות לאחר הלידה ולהשלים את האלבום ואת זכרונות ההריון.


מה צריך לדעת לפני שבוחרים סטודיו לצילום הריון ?


שירלי הצלמת מהסטודיו לצילום באילת נתנה לנו כמה דגשים חשובים:
    • בחירת הסטודיו המתאים חשוב לוודא כי צילומי בוק ההריון מצולמים על ידי צלמת (אישה) בעלת אופי חברותי, שתהיה רגישה לצרכיה של ההריונית וכמובן הכי חשוב שתהיה צלמת מקצועית בעלת ניסיון בצילומי הריון !

    • מהו שבוע ההריון המתאים לצילומים – מומלץ לקבוע את יום הצילומים כאשר ההריון בולט והבטן עגולה ומודגשת אך לא בשבוע מאוחר מדי בכדי שהבטן לא תהיה כבדה מדי ונמוכה. השבועות המומלצים הם 25-30

    • את מי מזמינים לסטודיו – ליום הצילומים אפשר להזמין את הבעל או חברה הריונית נוספת ואם זהו הריון שני/שלישי גם את הילדים (יש גם הריוניות שמצטלמות עם חיית המחמד האהובה).
    וכמובן, ישנן נשים שמעדיפות להצטלם לבדן באווירה אינטימית ואישית.

    • מה לובשים ליום הצילומים- חשוב לבוא בבגדים נוחים שמתאימים למאורע, בסטודיו של שירלי ניתן למצוא מגוון אביזרים, תכשיטים ובדים רכים שיעזרו להדגיש את ההריון.

 


הצלמת שירלי רוזנס אוחיון  מוסיפה כי חשוב לוודא שהסטודיו שבחרתם לצילומי ההריון מסכם את יום הצילומים באלבום תמונות דיגיטלי שתואם את אופיה של ההריונית ושממולץ מאוד לשריין יום צילומים נוסף כחודשיים לאחר תאריך הלידה המשוער לסט צילומים עם הרך הנולד.


 


מזל טוב !

אודות הכותב:

שירלי רוזנס - אוחיון | סטודיו צילום אחר - אילת  | טלפון: 052-3948935
www.shirly-photographer.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il