מאמרים - עצות מועילות שיעזרו לכם לעשות את ההחלטה הנכונה לפני שאתם קונים דירה הדפסה מאתר מאמרים

עצות מועילות שיעזרו לכם לעשות את ההחלטה הנכונה לפני שאתם קונים דירה

נכתב על ידי חיים רוכמן

[ הדפסת המאמר ]

או קיי, אז אחרי שהחלטתם מה יהיה האזור ובאיזה סביבה אתם רוצים לגור, בדקת פרויקטים של חברות נדלן שונות כמו גינדי, אביב, תדהר,ופריזט חסון.. התייעצתם עם חברים, שמעתם פרסומים, ועשיתם טיולים עם המשפחה בסביבת האזורים בהם אתם רוצים לגור, ועכשיו עושה רושם שיש דירה אחת שאתם ממש מעוניינים בה.


למרות שזה מאוד מפתה לעשות צעד ולרכוש את הדירה, דווקא עכשיו זה בדיוק הזמן לעשות מחקר וסקר שוק. בדקו היטב האם המיקום באמת מתאים לכם, האם הסביבה מספיק נוחה לכם.. האם אתם מרוצים ממיקומו של הבניין. האם אתם קונים את הדירה ממישהו אמין שאפשר לסמוך עליו, בדקו האם האדריכלים שתכננו אותה הם כאלה עם שם טוב. בדרך כלל, בחברות הגדולות כמו קבוצת חנן מור, גינדי השקעות, תדהר או אביב הכל מאורגן ומסודר וזה חוסך הרבה כאבי ראש.


 


בדקו את מצב הדירה בהשוואה למיקום שלה בבניין


ישנם הרבה פרמטרים שחשוב לבדוק אחרי שהחלטתם איפה אתם רוצים לגור,
וחלקם קשורים באופן ישיר לבניין עצמו ולמיקום של הדירה בבניין שלכם


למקום שבה הדירה שלכם ממוקמת בבניין ישנה השפעה חשובה על איכות החיים שלכם.
וודאו שיש בבניין מעלית חדשה שעובדת כמו שצריך אם אתם בוחרים לגור בקומה גבוהה או בקומת הפנטהאוס.. אתם לא רוצים להיתקע במצב שבו אתם לא יכולים להעלות את הקניות לבית בגלל שהמעלית לא עובדת.


אם תבחרו לגור בדירת גן או דירה רגילה בקומות התחתונות של הבניין, וודאו שהדירה לא קרובה מדי לכניסת הבניין, דבר שיכול לגרום להרבה רעש, בדקו שהדירה לא ממוקמת ליד החניון או אזור פינוי הזבל של הבניין, אתם לא רוצים להיקלע לבעיית ריחות לא נעימים בדירה שלכם. תאמינו לי, אני מדבר מנסיון! הייתה לי דירה עם בעיית ריח רצינית, וזה אוחד הדברים שהכי מקשים על איכות החיים.


בפרויקטים החדשים של החברות הגדולות כמו פריזט חסון, גינדי וחנן מור בדרך יש חשיבה מקדימה טובה מאוד על כל הנושא הזה, ולרוב אין בעיות של מיקום הדירה בבניין, אך חשוב מאוד שתבדקו את זה בעצמכם, כי בכל פרויקט יש את הדירות שממוקמות במקום פחות טוב או יותר טוב בבניין.


דבר חכם שתוכלו לעשות אם אתם בוחרים לגור בקומות התחתונות כדי למנוע את בעיית הרעש הוא לסכם מראש עם הקבלן שיבנה בידוד בחדרי הדירה, ומומלץ לוודא את העניין כעוד סעיף בהסכם הרכישה.


עשו את הבחירה הנכונה!

אודות הכותב:

חיים רוכמן - ייעוץ נדל"ן

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il