מאמרים - הובלה ניידת הדפסה מאתר מאמרים

הובלה ניידת

נכתב על ידי אילן כהן

[ הדפסת המאמר ]

 


בעולם ההובלות, קיים מושג, הנקרא הובלת מבנה נייד. קיימות מגוון חברות, המציעות שירות זה, אך חשוב לדעת כיצד להתייחס להובלה זו, וכיצד לבחור את חברת ההובלה המתאימה ביותר לצרכים שלכם, מבחינת המקצועיות, השירות והבטיחות.


 


 


העברת מבנים ניידים, כוללים מבנים, כגון, קרוונים, צימרים וכיוצא באלה המשמשים כבתי הארחה בית מגורים וכיתות לימוד. העברת מבנים כאלה, ניתנת ע"י העמסה ופריקה והעברה ממקום למקום ע"י משאיות גדולות, אשר קיבלו היתר מיוחד לצורך ביצוע העבודה. וכן, מפעיל משאית בעל רישיון לנהוג ולהפעיל משאית כזו.


 


מה חשוב לבדוק כאשר בוחרים חברת הובלת להובלת מבנים ניידים?


 


בראש ובראשונה מקצועיות וניסיון


 


חשוב לבדוק, שהחברה הינה בעלת ניסיון בתחום הובלת מבנים ניידים, שיש בעברה פעולות העברת מבנים ניידים, שעברו ללא תקלות משמעותיות ונזק, קיימים לחברה כל הרישיונות הנדרשים לביצוע עבודת ההובלה, והאפשרות לבטח גם את המשאית וגם את המבנה הנייד שאותו היא מעמיסה, מובילה ופורקת.


 


בטיחות- העמסת, הובלת ופריקת המבנה הנייד


 


העמסת המבנה הנייד, מתבצעת ע"י מנוף מיוחד מהשטח עליו הוא עומד אל המשאית. פריקתו, תתבצע אף היא באמצעות אותו מנוף מהמשאית, בחזרה על הקרקע או השטח המיועד. יש לבדוק, מהו המשקל המקסימאלי המותר להעמסה על המשאית. במקרה של משקל חורג, בעיקר בעת העברת מבנים ניידים, חשוב לדעת, כי יש לדאוג לליווי משטרתי צמוד, לכל אורך ביצוע תהליך ההובלה, מההעמסה, ההובלה עצמה בדרכים ועד לפריקה. זאת, על מנת למנוע נפגעים ומפגעים, ברכוש ובמיוחד בנפש.


 


היכולת לתת מידע ולענות על שאלות


 


בעסקי ההובלות, במיוחד בעסק כמו הובלה ניידת, חשוב לבחון את החברה איתה אתם עתידים לעבוד, ולראות כי הם מסוגלים לענות על שאלות קשות, להתחייב לזמנים, לבטח את המבנה שלכם ולתת מידע על תהליך ההובלה.


איש מקצוע טוב, אף ייעץ לכם ויפרט בעצמו, על שלבי ההובלה וידע לתדרך אתכם, לגבי ההכנות וההערכות, לקראת ובמהלך הובלת המבנה הנייד, אל מעוזו הסופי.


 


 


המלצות וביקורות


 


חשוב לבקש המלצות ולבדוק ביקורות על חברת ההובלה, איתה אתם עתידים לעבוד. לכל חברת הובלה שמכבדת את עצמה, קיים אתר אינטרנט, בו ניתן לקרוא ביקורות ומידע על החברה, לבדוק את מהימנותה בקרב הלקוחות. אתר העסקים  D&B , יכול לתת לכם מידע נוסף ומהימן, לגבי העסק והנפשות הפועלות שלו. זו אינה בדיקה מורכבת, אך מוטב לבצע אותה, בכדי לראות שהחברה אכן רשומה, מוכרת ומאושרת לפעול במסגרת השירותים אותם היא מציעה ללקוחותיה.


 


 


לסיכום, חשוב מאוד לבדוק את כל הפרמטרים הנ"ל עוד לפני שחותמים על החוזה. וזאת,בכדי שלא תקלעו למצב של עיכובים מיותרים ומבנים חורגים באמצע הדרך.

אודות הכותב:

אילן הובלות

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il