מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

גישה משולבת לבעיות פוריות IVF


 


גישה משולבת לבעיות פוריות IVF


לאחר מחקרים שנערכו בארה?ב וגרמניה על רפואה סינית בנושא טיפולי פוריות לדיקור הסיני אשר הוכחו כמוצלחים. כתוצאה בשנים האחרונות גם בארץ הולכים ומתרבים המספרים של נשים הפונות לעזרת הדיקור הסיני כחלק מהניסיונות להרות, בשילוב עם טיפול קונבנציונאלי או בלעדיו.


 


בעיקבות צמצום מספרן של הפלות טבעיות מחקרים שונים הראו, שדיקור סיני יכול לסייע גם בהפחתת מקרי ההפלות הטבעיות, עד למחצית, בהשוואה לנשים שעוברות טיפולי הפריה חוץ גופית ללא דיקור סיני. התופעה מיוחסת ככל הנראה לעיבוי רירית הרחם וכן יתכן שלהרגעה אפשרית של שרירי הבטן.


 


כמו כן, שיפור כמות הזרע ותנועתיות הזרע במחקרים שבוצעו על גברים שחוו בעיות אי פוריות נמצא, כי טיפול על ידי דיקור סיני ברפואה סינית במשך תקופה של חמישה שבועות, הציג שיפור הן בכמות הזרע בכל פליטה והן בתנועתיות הזירעונים.


דיקור סיני וצמחי מרפא בשילוב עם טיפולי הפריה


נתן לטפל בשיטת דיקור סיני שהוא חלק מרפואה סינית בשילוב עם טיפולי פוריות קונבנציונאליים כדי להוריד את רמת החרדה ולהקל על ההתמודדות המטלית הלא פשוטה שכורכה בטיפולים. דיקור סיני מקל על תופעות הלוואי שנגרמות עקב לקיחת הורמונים. כמו כן, בגלל שלמצב נפשי יש חלק אדיר בהצלחת טיפולי פוריות, דיקור סיני עוזר בגלל שטיפול נכון ויעיל מביא להורדת סף החרדה אצל האישה והחזרתה לאיזון מנטאלי.


 


כיצד דיקור סיני מטפל באי פוריות


דיקור סיני יכול להסדיר את הביוץ ואת המערכת ההורמונאלית, להגביר את זרימת הדם אל מערכת הרבייה ובכך לשפר את עיבוי הרירית ברחם ואת קליטת העובר. 


 


דיקור סיני וצמחי מרפא בשילוב עם טיפולי הפריה נתן לטפל בשיטת דיקור סיני בשילוב עם טיפולי פוריות קונבנציונאליים כדי להוריד את רמת החרדה ולהקל על ההתמודדות המטלית הלא פשוטה שכורכה בטיפולים ברפואה סינית. דיקור סיני מקל על תופעות הלוואי שנגרמות עקב לקיחת הורמונים. כמו כן, בגלל שלמצב נפשי יש חלק אדיר בהצלחת טיפולי פוריות, דיקור סיני עוזר בגלל שטיפול נכון ויעיל מביא להורדת סף החרדה אצל האישה והחזרתה לאיזון מנטאלי. כיצד דיקור סיני מטפל באי פוריות דיקור סיני יכול להסדיר את הביוץ ואת המערכת ההורמונאלית, להגביר את זרימת הדם אל מערכת הרבייה ובכך לשפר את עיבוי הרירית ברחם ואת קליטת העובר.


 


עבור פריון מוצלח, הין, יאנג, צ?י ודם בגוף צריכים להיות מאוזנים כדי ליצור תמצית חיים חזקה. תמצית החיים היא כוח הרצון שלנו, אנרגיה שאחראית על הגדילה והתפתחות שלנו, ולכן גם אחראית על תהליכי הרבייה והפקת חיים חדשים. אם תמצית החיים חלשה, האישה תתקשה לייצר ביציות או הזרע להפרות אותן. דיקור סיני ישאף למלא מחדש את מאגרי הדם והצ?י בגוף, להגביר ולרענן את תמצית החיים, להסיר את החסימה בכבד ולהביא לאיזון הורמונלי, לשחרר את שרירי הבטן והתכווצויות ברחם ולהזרים אנרגיה לאברי הרבייה על מנת לאפשר כניסה להריון.

אודות הכותב:

דיקור סיני יכול להסדיר את הביוץ ואת המערכת ההורמונאלית, להגביר את זרימת הדם אל מערכת הרבייה ובכך לשפר את עיבוי הרירית ברחם ואת קליטת העובר.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il