מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

 


 


תוכנה להנהלת חשבונות


במאמר הבא ישנו פירוט על תכונות נוספות הכלולות בתוכנה להנהלת חשבונות חישובית זהב חד צידית היכולים לשדרג את העסק ואת הנהלת חשבונות העסק ולהפוך את התהליך של הנהלת חשבונות לפשוט קל ונוח בהרבה.


 


ניהול של לקוחות / ספקים


 


במקרים רבים ההבדל בין עסק מצליח שמתפתח לעסק שנתקל בקשיים ושוקע הינו בשליטה ובבקרה על אנשי הקשר אשר העסק בא איתם במגע. בשימוש בחישובית זהב תהליך תוכנה להנהלת חשבונות נעשה פשוט וקל הרבה יותר, ובנוסף אפשר ליצור מעקב אחר המלווה בבקרה ושליטה על הלקוחות / הספקים.


כחלק מהניסיון לתת מענה מלא לכל דרישות העסק בתוכנה להנהלת חשבונות חישובית זהב חד צידית הושקעו מחשבה ותכנון רבים שהתמקדו באיסופו וסידורו של המידע אותו בעל העסק היה רוצה לשמור על אנשי הקשר איתם העסק בא במגע. כאמור, תוכנה להנהלת חשבונות חישובית זהב חד צידית מספקת אפשרות לציין עבור אנשי הקשר או ספקים את פרטיהם השונים. כגון מספר הח.פ, מספר המע"מ, ובנוסף ניתן להגדיר את איש המכירות הספציפי הקשור לאותו לקוח או ספק, ובאפשרותכם לקשר את הספק או הלקוח ישירות לפרויקט אליו הוא קשור בכדי לאפשר פילוחים וחיפושים יעילים.


פרט שחשוב לדעת אודות תוכנה להנהלת חשבונות חישובית זהב חד צידית הוא שתוכנה זו כוללת את האופציה לנהל מגוון של חיפושים וחתכים בין אנשי הקשר ובכרטיסי הלקוח ובאמצעות אלה התוכנה מייעלת בצורה מדהימה את ניהול המידע בעסק.


בעל העסק יכול להכיל בתוכנה מידע ללא הגבלה. התוכנה יכולה להכיל את ההערות השונות שנאספות וכן את המידע החשוב שלפעמים משאירים בצד. בשימוש במערכת קישורים חכמה מאפשרת תוכנת הנהלת חשבונות חישובית זהב חד צידית להוסיף ולגרור קבצים חיצוניים אל תוך אנשי הקשר ולמעשה להעשיר את המידע הנאסף. כמו כן, ניתן לכלול מסמכי אופיס כגון וורד ואקסל וישנה אפילו אפשרות לקשר ולצרף קבצי קול ואף לצרף תמונות.


 


מעקב בנקים והזרמת מזומנים


 


קיימת דרישה רווחת מבית עסק בעולם המתקדם והיא האפשרות לקבל מידע ולנהל את בקרת המזומנים בעסק במהירות. לשם כך, קיים בתוכנה להנהלת חשבונות חישובית זהב חד צידית מודל מתוחכם שבאמצעותו ניתן לנהל כמה חשבונות ולנהל מעקב מדויק אחר כל חשבון.


ניהול העסק נעשה פשוט וקל בצורה משמעותית, בזכות האופציות השונות לאיתור מידע המסופקות בתוכנה כגון איתור תנועה לפי סכום המשיכה, איתור תנועה לפי התאריך, ועוד. בנוסף אפשר להשתמש בתכנים רבים נוספים הקיימים בתוכנה כדי לאתר עסקה.


 

אודות הכותב:

אופיר בן צור

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il