מאמרים - דיאטה סימונס - האם מספיק לקנות רק תרסיס כדי לרזות מהר ולסתום תיאבון הדפסה מאתר מאמרים

דיאטה סימונס - האם מספיק לקנות רק תרסיס כדי לרזות מהר ולסתום תיאבון

נכתב על ידי ענת שטרן

[ הדפסת המאמר ]

האם גם את מחפשת פתרון בתחום של איך להרזות מהר? אז בטח שמעת כבר על דיאטת hcg ואולי את גם מכירה אנשים מסביבך שירדו בכיף 10-12 קילו לפחות איתה? ומרגישים נפלא, נראים סוף הדרך וממליצים בחום עליה? אבל משהו לא ברור, נכון? אז מה עושה את העבודה? תרסיס צמחי – ספריי הפלא, לוקחים אותו 3 פעמים ביום, לא מרגישים רעב ויורדים חצי קילו ביום?


אז זהו, שזה לא כל כך פשוט. האמת היא פשוטה: דיאטה הורמון HCG עובדת בשילוב של שני דברים עיקריים:


 


ספריי הרזיה בעל פעילות HCG נוכחות החומר הפעיל הזה בגוף גורמת לו לשחרר ולהתחיל לשרוף שומן שלא היה זמין לפני זה.


• דיאטה מדויקת של 500 קלוריות שפותחה על ידי דר' סימונס זאת רשימה של מזונות שמבטיחים שני דברים יחד: הגוף מקבל את כל מה שהוא צריך מבחוץ, וגם הגוף לא נכנס למגננה ואכן משחרר את השומן וניזון בו.


תראי, אצל כל אישה בהריון השלייה מייצרת את HCG האנושי. חומר זה אומר לגוף לגייס את כל המשאבים שדרושים כדי להבטיח גדילה והאכלה רציפה של התינוק שגדל בבטן של אימא.


יחד עם זאת, כמה נשים את מכירה שירדו במשקל במהלך ההיריון? זה נדיר! למה, את שואלת. התשובה היא: כי הן לא היו על דיאטה מדויקת שמבטיחה שגוף ניזון משומן רע בעיקר.


לדר' סימונס, רופא שחקר ופיתח את השיטה שהיום קוראים לה בשמות רבים כמו דיאטה הורמון HCG, לקח 16 שנה למצוא את רשימת המזונות המדויקת שמבטיחות ירידה יציבה במשקל של כחצי קילו כל יום אצל כל בן אדם. הוא עשה עבודת פרך שמבטיחה שתצליחי. אבל רק אם תלכי בעקבותיו הגאוניות של דר' סימונס שהשקיע את חייו למחקר ופיתוח שיטה מעשית היעילה ביותר בתחום של איך להרזות מהר.


לכן רשימת הקניות שלך חייבת להכיל 3 מרכיבים עיקריים:


1. תוסף תזונה צמחי בעל פעילות hCG על בסיס אצות ים תוצרת מפעל ישראל מורשה טבעון ביוטק


2. מדריך שמכיל הן את עיקרי המחקר המקורי של דר' סימונס והן את כל הפרטים שאת חייבת כדי לדעת בדיוק, שלב אחרי שלב, מה לעשות, מה מותר לאכול, מה אסור לאכול, מה לעשות במקרה ש... וכדומה.


3. תמיכה מקצועית של אנשים שיודעים לענות על כל שאלה שלא נמצאת במדריך וגם לא נמצאת במחקר של דר' סימונס. במהלך תמיכה של אלפי אנשים בארץ הצטבר ניסיון משמעותי ביותר שהוא רלוונטי לארץ – מה מותר לאכול, מה כדאי לקחת בסופר, קוסמטיקה שמותרת במהלך הדיאטה, אפילו שמפו שלא יפריע לירידה יום-יומית במשקל.

אודות הכותב:

חפשי באינטרנט את שלושת המרכיבים ותלכי עם המלצות אנשים אחרים ובחירת ליבך! בהצלחה ושתהיה לך ירידה מהירה ובריאה במשקל בעזרת איך להרזות מהר.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il