מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

איך לקנות בגדים באינטרנט בדרך הבטוחה ביותר ללא בזבוז כסף וזמן?


 לחפש חניה, לעמוד בפקקים, להסתובב בין מחנות לחנות, להתלבט, למדוד, למדוד ושוב ושוב בעל חנות, לעמוד בתור הקופה. שופינג יכול להיות עסק די מעייף כשחושבים על זה. סיור ממוצע בקניון יפגיש אתכם עם מספר מצומצם של רשתות אופנה, שמציעות בדרך-כלל אותם פריטי לבוש שכבר בחנתם בעבר.


למרות שלא ניתן למשש את הבד או לנסות ולמדוד את הפריט, קניית בגדים ברינטרנט מאפשרת לך נוחות, חיסכון בזמן ומבחר כמעט בלתי מוגבל. היום אתרי מכירת בגדים מספקות לך את כל המידע על מנת להבחיט התאמה אישית מדוייקת.


הוראות לקניית בגדים באינטרנט


1) על מנת להבטיח מדידות מדויקות, אנו ממליצים לפנות למחברה, חייט או מוכר בחנות בגדים לעזור לך למדוד את עצמך.
העבירי את סרט המדידה מסביב לחזה, למותניים  ולירכיים, בלי למתוח אותו יותר מדי.  עדיף שהסרט יישאר קצת משוחרר על מנת שהשמלה לא תלחץ עלייך.לבסוף תמדדי את גובהך עם הנעליים אותן את מתכוונת ללבוש בחתונה, מקו הכתפיים ועד לרצפה.
אם בכל זאת תרצי למדוד את מידותייך לבד, להלן מדריך מדידה להתאמה אישית.


2) חפשי אתרים שמספקים לך מידע באיכות גבוהה עבור קניות בגדים באינטרנט, כמו תמונות טובות מכל מיני זויות, תאור מלאה על השמלה, בדים, מידות וצבעים אשר השמלה מגיעה, ובנוסף כילים לסיוע בחירת השמלה.


3)צרי קשר עם שירות הלקוחות בטלפון או בדואר אלקטרוני עם יש לך שאלות אשר לא מצאת תשובה באזור "שאלות נפוצות" (FAQ) של האתר. הנציגים לעתים קרובות יש להם הערות נוספות על התאמה של השמלות.  חלק מהאתרים מאפשרים לך לדבר עם נציגי שירות הלקוחות על ידי צ'אט און-ליין כמו בבוטיק פאסוקה.


4)  חפשי אתרים אשר מציעים לך את המשלוח בחינם. אחרת תזמיני יותר ממוצר אחד על מנת לאזן את מחיר המשלוח.


5)חפשי אתרים אשר יאפשרו לך להחזיר את השמלה. כל עוד השמלה לא נעשתה על פי מידות האישיות של הלקוח, החוק קובע כי יש 14 יום מיום קבלת המוצר להחזר השמלה.


6) תקראי את האותיות הקטנות לפני שאתה לוחץ על הכפתור "לסיים את ההזמנה". חנויות און ליין מכובדות מאובטחות על ידי חברות סליקה וכך  חווית קנייתך הופכת לבטוחה יותר.


עכשיו שכבר ספקנו לך את כל הכילים לקניה בטוחה באינטרנט, רק נשאר להיכנסלwww.pasoka.co.il ולבחור את השמלה שלך!


 

אודות הכותב:

הקמתי את פאסוקה אחרי ניסיון האישי בחיפוש שמלת כלה וכדי לעזור לבנות אחרות למצאו את השמלה החלומית ללא אומץ ובמחיר הוגן.


בשנים האחרונות ליוויתי הרבה חברות בחיפוש אחר שמלת הכלה המושלמת, ובכל פעם מחדש הייתי מופתעת מן הקושי למצוא שמלה במחיר שפוי. בתוך תוכי הייתי בטוחה שכאשר אני אתחתן, לא אוציא את סכומי העתק

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il