מאמרים - אטרקציה והיא מצנחי רחיפה הדפסה מאתר מאמרים

אטרקציה והיא מצנחי רחיפה

נכתב על ידי אופיר בן צור

[ הדפסת המאמר ]

אטרקציה והיא מצנחי רחיפה


 


חווית מצנחי רחיפה היא אטרקציה מדהימה של רחיפה ללא מנוע, עם מצנח בלבד, כאשר הנוסעים רתומים למדריך מקצועי בעל ניסיון בחוויה זו של מצנח רחיפה הנוסעים ירחפו מעל חופי ארץ המדהימים ביופיים תוך קסמה של הרחיפה ממעוף הציפור המאפשרת מבט על אל מול נופים מרהיבים, לפיכך מצנח רחיפה זוגי יכולה להיות חוויה רומנטית.


חוויה פשוטה וסוחפת


 


כדי לרחף במצנח רחיפה לא צריך להיות גאון גדול או להיות אתלט כלשהו, ניתן להיכנס לספורט מצנח רחיפה בתהליך הדרגתי וידידותי לאלה המעוניינים ללמוד אותו, ישנם הרבה אנשים שנשבו בקסמו של ספורט זה. תארו לכם שאתם מחוברים לרתמה אשר מחוברת אל מצנח רחיפה כשאתם על גבעה שממנה אתם יוצאים אל האוויר הפתוח ושוהים בו מספר שניות וכך מתחיל לרוב תהליכו של התאהבות בספורט מצנח רחיפה.


אטרקציית מצנח רחיפה והשפעתה על הנוסע


 


ישנם מקרים מסוימים בהם מספר שניות אלה של רחיפה במצנח רחיפה שינו את אופי חייהם של המתנסים החדשים. וזאת בשל התרוממות אל האוויר המביאה אל התרגשות עצומה, כאשר לראשונה בחייכם תתאפשר לכם התחושה של התנתקות מכוח המשיכה כשאתם מרגישים קלים מהאוויר תוך גלישה מרגיעה ונעימה על כר האוויר ועד לנחיתה על חול הים הרך.


חוויה זו מביאה אתכם למצב של שיכרון חושים בין אם מהשפעת האנדרנלין בגוף או מהמחזה שניתן לראות רק ממבט על שום מחזה מרהיב שלוקח חלק משמעותי בחוויה זו.


מצנח רחיפה החוויה האמיתית


 


לאחר שצברתם ניסיון במצנחי רחיפה וברצונכם לעלות שלב ישנם אתרים רבים לטובת מימוש חוויה זו במצנח הרחיפה, וביניהם ישנו את אתר מצנחי רחיפה שנמצא הרמת הגולן. אתר זה נמצא במצוק של מבוא חמה, וישנה באתר זה נקודת המראה של מצנחי רחיפה סמוך אל מצוקי האון של רמת הגולן.


 נוף אגם הכנרת באתר זה כאילו מונח תחת רגליכם, ומשום הגובה הרב מעל אגם הכנרת מתאפשר לכם לחזות על הנופים הפראיים והמרהיבים עוצרי נשימה של אזור רמת הגולן חוויה זו תיחרט בזיכרונכם. כמו כן, מומלץ להביא מצלמה על מנת לתעד את החוויה יוצאת הדופן הזו. 


בטיחות!


היום בנושא הבטיחות מקובל לטוס עם קסדת מגן ורתמה עם הגנות גב מסוגים שונים, המקטינות את הנזק לעמוד השידרה האפשריים במקרים של נחיתה קשה על הקרקע. עם זאת מקובל לטוס עם מצנח רזרבי למקרה של כשל כלשהו במצנח הרחיפה.

אודות הכותב:

אופיר בן צור

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il