מאמרים - קורס SAT - לפשט מצב מורכב הדפסה מאתר מאמרים

קורס SAT - לפשט מצב מורכב

נכתב על ידי תדהר צורי

[ הדפסת המאמר ]

קורס SAT- לפשט מצב מורכב


 


הלימודים האקדמיים בארה"ב כבר ממש בפתח, ואינכם יכולים לחכות להיות חלק מהם, לפסוע במבואות הקולג' הקוסם לכם ולקטוף את התואר הנכסף. דבר אחד בלבד מפריד עתה ביניכם ובין החלום, ולא, לא מדובר בויזה לאמריקה אלא במבחן SAT שבלעדיו תוכלו לראות את הקולג' הולך ומתפוגג לאיטו. רוצים להבטיח לעצמכם הצלחה ולהגשים את החלום בקלות? קורס SAT יאפשר לכם זאת, עם צוות מורים מומחה שילווה אתכם את כל הדרך, או לפחות עד לשדה התעופה...


 


קורס SAT- מתחילים, עוברים, אורזים!


 


קורס SAT מציע למועמדים ישראלים להבטיח את מקומם בשנת הלימודים האקדמית הקרובה בקולג' או אוניברסיטה בארצות הברית.


מאחר ומבחן SAT הינו תנאי סף לקבלה למוסד האקדמי, ואין מנוס ממנו, רצוי לעבור אותו, אם אפשר כבר בפעם הראשונה, ובציון שיהיה מספיק כדי לעבור את תנאי הסף של אותו מוסד.


מבחן SAT הוא מבחן אותו על כל המועמדים, באשר הם, לעבור ואינו מיועד רק למועמדים שאינם אמריקנים, אלא גם לאזרחי ותושבי ארצות הברית, בדומה למבחן הפסיכומטרי הישראלי.


השוני הוא בכתיבת חיבור הנדרשת במבחן SAT ושאינה קיימת בפסיכומטרי, וכמובן העובדה כי כל המבחן מתנהל בשפה האנגלית.


המבחן נועד לבדוק יכולות של המועמד להתמודד מול שלוש שנות לימוד באקדמיה, וכי יש לו המיומנויות הבסיסיות הנדרשות ללימודים, ואשר נשענות על הידע והכלים שרכש בהיותו בבית הספר התיכון.


כך שהמבחן מחולק לשלושה פרקים בלבד: קריאה והבנת הנקרא, כתיבה וחשבון.


 


קורס SAT אמרנו?


 


יתרונו של קורס SAT כהכנה למבחן, הוא היכולת של המורים בקורס להכניס את המועמדים לאווירת המבחן, על ידי תרגול הנשען ממבחנים קודמים, היכרות של צוות המורים עם מתכונת המבחן ומהלכו, והדמיית מבחן אמיתי, עם לוח זמנים קצוב, ממש כמו הזמנים של המבחן האמיתי, ולאחר מכן ניתוח והסקת מסקנות על השלבים שתורגלו ונבחנו במבחן הסימולציה.


צוות המורים של קורס SAT מעורים ומכירים את מבנה המבחן על בוריו, חלקם הם מורים אמריקנים שהאנגלית היא שפת האם שלהם, אולם חיים בישראל, ומכירים את הניואנסים הישראליים ויכולים לתת מענה הולם לכל סוגיה או בעיה, העשויה לצוץ בעיקר בגלל השוני בין אופי המבחנים המוכרים למועמד הישראלי, ובין מבחן SAT.


בנוסף, יתרונו של הקורס הוא בתרגול הרב שהוא מציע. גם התרגול המתבצע בבית בזמנכם החופשי, מקבל חוות דעת והתייחסות, והערות בונות לגביו, כך שאתם בידיים טובות לכל אורך הקורס.


קורסים רבים מבטיחים מתן קורס SAT נוסף במידה ולא עברתם את המבחן בהצלחה.


 


זכרו כי רישום לקורס מהווה התחייבות שלכם אליו ומחויבות אישית, ולא רק בגלל ששילמתם כסף. אם אין לכם זמן פנוי או אתם יודעים שבתקופה זו לא תצליחו להתמיד, כדאי שתמתינו מעט ותגשו לקורס כשתהיו בשלים לכך. רק ודאו כי לא פספסתם את הרישום לשנת הלימודים האקדמית בארה"ב. ושיהיה בהצלחה!


 


 

אודות הכותב:

צורי תדהר מנהל לוח דרושים VideoJob קורות חיים בוידאו מקדם אותך www.videojob.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il