מאמרים - רעיונות יום הולדת הישרדות או יום הולדת על פי תוכנית ריאליטי הדפסה מאתר מאמרים

רעיונות יום הולדת הישרדות או יום הולדת על פי תוכנית ריאליטי

נכתב על ידי דקלה עמית

[ הדפסת המאמר ]

רעיונות יום הולדת הישרדות לילדים גדולים ובני נוער


בכיתה ג' ד' ובהמשך הדרך זה קורה. ימי ההולדת המסורתיים בהם מזמינים את כל החברים מהגן או הכיתה וחוגגים סביב נושא כמו אגדות, פיראטים ועוד כבר לא עובדים. החברה שלנו רוצים רעיון מקורי, לעיתים מבוסס על הלהיט האחרון של הטלויזיה ובעיקר מסיבה שידברו עליה עוד הרבה. להורים בדרך כלל כבר נגמרו הרעיונות והצורך להיות ייחודי ולהצליח באמת במסיבה שלהם קצת מלחיצה.


אנו נביא כאן את הרעיונות הטובים מבין האפשרויות, כך שתוכלו בקלות להפיק מסיבה משגעת בקלי קלות. שימו לב שרבים מהרעיונות כרוכים בעיצוב מחדש של נושאים ישנים ומוכרים.


יום הולדת הישרדות - מסיבה על פי  תוכנית טלויזיה


מסיבות לפי תוכנית טלויזיה שהיא הלהיט האחרון עובדות היטב בכל גיל.


הלהיטים האחרונים שיכולים להוות בסיס למסיבה הם:


יום הולדת הישרדות


יום הולדת היפה והחנון


יום הולדת האח הגדול


איך בונים מסיבה כזו?


ראשית צופים בתוכנית המשמשת בסיס לנושא. גם אם אתם לא חובבי ראליטי לא ניתן לבנות יום הולדת כזה מבלי לערוך שיעורי בית.


בזמן הצפיה בתוכנית רשמו לפניכם מושגים עיקריים, חלוקה לקבוצות וכל מאפיין ייחודי לתוכנית ממנו תוכלו לשאוב אחר כך רעיונות לבניית התוכנית.


לאחר שבניתם את הרשימה שלכם, חשבו על העיצוב. עיצוב דומה לתוכנית ייתן לחברה תחושה שזו התוכנית האמיתית, לכן אל תהססו לערוך חיפוש בגוגל תמונות ולקבל משם השראה או קבצים להדפסה עם הצבעים הייחודיים, הפונט הייחודי וכל מה שיסייע לכם ליצור דמיון בין הנושא שלכם לנושא המקורי.


ולגבי ההפעלה עצמה:


כאן נסו לשלב בין יצירתיות רבה ובין משחקים מוכרים וידועים מראש. למה הכוונה?


משחקים מקוריים כמו משחקי חפש את המטמון, משחקי כדור והפעלות בתחנות יוכלו להוות בסיס טוב ליום הולדת המתבסס על תוכנית ראליטי. קחו משחקים מוכרים בהם אתם שולטים ושנו מעט את השמות שלהם. משחקי מרוץ ומשחקי שליחים יוכלו בקלות להתאים למשימות כמו מהישרדות. כך למשל מרוץ חרקים. קנו חרקים מפלסטיק ובקשו מהמשתתפים להעביר את כל החרקים ממקום למקום בזמן נתון. הוסיפו איזשהו מכשול קבוצתי כמו: כל החברים חייבים להשתתף או לעבור מעל מכשול (למשל גיגית מים) בדרך והרי לכם משחק מתוך התוכנית בהתאמה לתוכנית שלכם.


לגבי רישום נקודות ותחרות ערכו רישום בדף מרוכז לחברי הקבוצה, עם זאת בחרו בסופו של דבר בפרס/צופר זהה לכולם כדי לא ליצור תסכול בקרב החברה השונים. זכרו שמדובר במסיבת יום הולדת ועם כל הכבוד לתחרותיות עדיין אנו רוצים שכולם יצאו הביתה עם חיוך.

אודות הכותב:

דקלה עמית, מומחית תחום ארוח יום הולדת, מסיבות לילדים יוזמת תיבת ההפעלות - יום הולדת בקופסא http://www.t-hafalot.co.il/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il