מאמרים - ימי כיף לעובדים יוצאים מהשיגרה נכנסים לכיף הדפסה מאתר מאמרים

ימי כיף לעובדים יוצאים מהשיגרה נכנסים לכיף

נכתב על ידי מיקי עטיה

[ הדפסת המאמר ]

 


 


ימי כיף לעובדים יוצאים מהשיגרה נכנסים לכיף

שיגרת היום יום הלחוצה יכולה להיות מעייפת ושוחקת. בשנים האחרונות גילו מנהלים רבים את היתרונות שביציאה קבוצתית מהשיגרה המעניקה לעובדים הרגשה טובה ומגבשת. ההרגשה כי מישהו חושב עליהם ועל רווחתם מחזקת את תחושת הנאמנות אצל העובדים ומעניקה תמריץ חדש לעבודתם. ימי גיבוש לעבודים הם דרך מהנה לצאת משיגרת המשרד והעסק, לשנות אווירה ולמלא מחדש את המצברים.לעובדים רבים


במחלקות שונות אין תמיד הזדמנות להיפגש בתוך העסק. יום כיף וגיבוש מחוץ למקום העבודה הוא הזדמנות מצויינת להכיר אחד את השני מקרוב.


חברות רבות עוסקות בארגון ימי כיף לעובדים. חברה מקצועית מחזיקה מומחים בתחום המכינים את יום הכיף בהתאם לרוח החברה. לעיתים קרובות, בוחרות החברות לעשות סקר בין עובדי החברה על מנת לעמוד על ההעדפות שלהם ליום הכיף.
כל האפשרויות ליום מושלם


ימי כיף בשטח יכולים להיערך באינסוף אפשרויות התלויות ברצון הלקוחות וכמובן בזמן העומד לרשותם ובתקציב. בין היתר יכולים ימי כיף לשלב טיול בצפון הארץ כולל טיול טרקטורונים בין נופים קסומים ולינה באחד הצימרים הקסומים בגליל. ימי כיף יכולים להיות חוויה מגבשת בדמות סדנת בישול פויקה בטבע כאשר המשתתפים מחולקים לצוותים שעל כל אחד מהם מוטלת משימה. בסוף המשימה יוכלו המשתתפים לטעום מהקדירות שהכינו לחוויה מהנה של טעם וכיף.


בנוסף, ימי כיף פופולריים רבים יכולים להיות משחקי פיינטבול אלו משחקי לחימה הכוללת חלוקה לקבוצות, חלוקת תפקידים ומשימה שעל כל צוות לעמוד בה תוך כדי ירי כדורי צבע מרובים מיוחדים. לאחר כל קרב נאספים ומנתחים את המשימה, הצלחתה וכשלונה.


פעילות פופולרית נוספת בקרב לקוחות ימי כיף היא סדנת הישרדות ביער הכוללת גם היא חלוקה לקבוצות ומשימות שונות הבוחנות את היצירציות, כושר הניהול, היכולת לעבוד בצוות וכושר מנהיגות של המשתתפים. כזו גם יכולה להיות תחרות המירוץ למטמון או משחקי ריגול בנוסח משימה בלתי אפשרית. איך שלא תבחרו את יום כיף שלכם אין ספק כי ימי כייף ממלאים את העובדים בהנאה,חוויות והרגשת שייכות ובעיקר ממלאים את המצברים לימי עבודה רבים בהמשך.


 


אפשר להצהיר על יום כיף לכבוד יום ההולדת בשעות ביה"ס לפני כל הכיתה (בהנחה שמזמינים את כולם, כמובן), או לחלק הזמנות בודדות לכל אחד ואחת.
כאשר נעזרים בחברה לארגון יום כיף או יום גיבוש ומדובר בילדים רבים שיש להפעיל, אפשר לרכוש חבילה מסויימת הכוללת בתוכה מספר פעילויות והפתעות וכך מקבלים יום כיף מגוון, עשיר אך לא יקר.


אז מזל טוב ושיהיה בהצלחה והחלטה נכונה.


 

אודות הכותב:

מוטי חיים

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il