מאמרים - יום הולדת בלתי נשכח אך חסכוני לילדים - איך עושים את זה? הדפסה מאתר מאמרים

יום הולדת בלתי נשכח אך חסכוני לילדים - איך עושים את זה?

נכתב על ידי דקלה עמית

[ הדפסת המאמר ]

זוכרים את הפעמים בהם נשארתם פעורי פה כאשר ראיתם את המאמץ הבלתי נגמר וההוצאה הכספית העצומה שמוציאות משפחות מסוימות להפקת מסיבת יום הולדת? האם מצאתם עצמכם מצהירים ש"לנו זה לא יקרה", אבל שכהגיע הזמן לא ידעתם איך.


אז אם אתם מחפשים דרכים לפשט את ההכנות, להקל על עצמכם ועדיין להשיג מסיבה מנצחת במחיר הוגן, הגעתם למקום הנכון. מספר טיפים איכותיים ופשוטים ליישום שאיתם תוכלו לתכנן מסיבת יום הולדת משמעותית, מהנה וזולה עבור ילדכם.


גם אם מדובר במסיבת יום הולדת פיראטים או מסיבת נסיכות - הטיפים תמיד יוכלו להועיל.
    • כמות - הפחיתו את מספר האורחים המוזמנים. זו דרך מהירה ביותר לקצץ בתקציב. האם באמת נחוץ להזמין את ילדי הגן, ילדי הצהרון וילדי החוגים? האם כולם נחוצים ובאמת חשובים לילד. אפשר גם לאמץ חוק ששמעתי מכמה משפחות: הילד יכול להזמין חברים פי  שניים מגילו או כמספר שנותיו ועוד אחד.

    • עוגה - אופים עוגת יום הולדת פשוטה  וטעימה ואז הופכים אותה לעוגה מפוארת ומקורית. בקשו מילד יום ההולדת והאחים שלו לקשט אותה. אולי זה לא ידמה לעוגה מעוצבת אבל אין ילד שלא ישמח ויתגאה בעוגה פרי עיצובו. חשבו אם תוכלו  להפוך זאת למסורת משפחתית בימי הולדת.

    • תפאורה – בלונים. לא משנה העיצוב או הכיתוב. בלונים תמיד מוסיפים צבע ושמחה וחבילת בלונים אחת תוכל להשרות אוירה מיוחדת וקסומה.

אם תבחרו לקנות קישוטים קנו כאלו שתוכלו להשתמש בהם שימוש חוזר, עם עיצוב שיתאים לכל מסיבה.


ומה בנוגע להפעלה?


עוד לא דיברנו על ההפעלה עצמה או בואו ונקרא לדבר בשמו: איך להעסיק ילדים במשך שעתיים?


לרשותכם קיים עולם שלם של  מפעילים  -  אם בחרתם לקחת מפעיל מקצועי שימו לב לכמה דברים: טווח מחירים רחב ומשתנה, נע החל מ600 ש"ח ועד 2500 ש"ח. יש שוני בסוג ההפעלה איכותה והאם היא כוללת מקום כיבוד הפתעות וכו'. אם בחרתם לקחת הפעלה נטו בדקו האם אתם משלמים ישירות למפעיל או גם עמלת תיווך לספק


בנוסף אפשרות זולה ומהנה – להפעיל לבד בעצמכם או לבקש מהאחים הגדולים או מהמדריכים בתנועה וכדומה להפעיל. בעזרת חומרי הדרכה שמצויים בשפע ובחינם באינטרנט או בעזרת תיבת הפעלה מוכנה מראש תוכלו להפעיל בזול ולשלוט בתקציב שלכם.


ועוד טיפ אחד קטן שאהוב עלי במיוחד: שימו על הרצפה או תלו שני בריסטולים גדולים עם מדבקות וצבעים בתחילת כל מסיבה יאפשרו לאורחים שלכם לעצב תפאורה מיוחדת, תפאורה מדליקה וגם להשאיר ברכה ומזכרת לילדכם.

אודות הכותב:

דקלה עמית


מומחית תחום ארוח יום הולדת ומסיבות ילדים


מייסדת תיבת ההפעלות - יום הולדת בקופסא

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il