מאמרים - אי אפשר להיות ראשון בגוגל הדפסה מאתר מאמרים

אי אפשר להיות ראשון בגוגל

נכתב על ידי יניב שמואל

[ הדפסת המאמר ]

ככל שאתה מתקדם בעסק שלך לבניית אתרים אתה לומד לא להבטיח למיקומים במנועי חיפוש.


הדוגמא שני נותן ללקוחות שלי הוא: פתחת עסק פיזי ברחוב צדדי בעיר שלך, מה אתה צריך לעשות בכדאי שידעו שאתה קיים?


הלקוח עונה במספר תשובות שבסופו של דבר מובילים למילה הפצה... ואז אני נכנס ואומר לו שזה אותו דבר באינטרנט + המילה הכי נפוצה קיום בקידום אתרים "רלוונטיות". זה המהפכה של האינטרנט זה כבר לא מודעה שכל מי שעובר רואה זה רלוונטי לי לך, כל גולש מחפש את הרלוונטיות שלו לצרכים שלו. לכל אנחנו צריכים ללמוד איך להפיץ את האתר שלך תחת הרלוונטיות למה שאתה מוכר. עכשיו ה"הבעיה" ואם אתה חנות למוצרי מחשב, איך אפשר להיות בכל המילים הרלוונטיות האלו מופצים בצורה טובה (=רלוונטיות) באינטרנט. התשובה של אי-אפשר, גם עם תקציב אין סופי אי-אפשר להיות בכל המילים של העסק שלך ראשונים אז מה עושים, התשובה הראשונה היא להיות ראשון במה שכלכלי לעסק שלך, מה שמניע אותך, מה שמחייה את העסק שלך ושוב התשובה היא של כולם היא למצוא לקוחות חדשים פונטצאלים כלקוחות לעסק שלך.
ואז מתעוררת עוד בעיה לא פשוטה, אם הלקוחות הם חדשים אז אין לי מושג מה הם מחפשים מכוון שאני יודע מה לקוחות העבר שלי מחפשים אבל אני לא יכול לנבא מה הלקוחות החדשים מחפשים. מה עושים מכניסים שוב את כל המילים או הוורציות האפשריות? כבר ענינו על זה ממש לא, לא!. התשובה להכול מ-ת-מ-ק-ד-י-ם.
מנסים להתמקד במוצר/בשירות שבו אתה טוב והולכים עם זה עד הסוף בתקציב שפוי לעסק שלך. כמובן שאפשר לקרוץ לשווקים חדשים בתחום אבל בצורה מבוקרת ועיניינית למיקוד שלנו.


מה לעשות שיש תחרות, תחרות טובה לשוק ומקשה עלינו כבונה אתרים וכמקדמים בתחום לגרום לאתר להיות מדורג בתוצאות טובות לחיפוש במנועי חיפוש. גם אנחנו צרכנים וגם אנחנו רוצים לקבלים מחירים טובים למוצרים/שירותים שאנחנו צורכים. אז אנחנו חברה צרכנית עם תחרות להוצאות. ועוד משהו חושב גירוי הגולש, פה אני גולש (חח הגולש) לשיווק נכון. אז הגיעו אלינו לאתר צריך להפוך אותו ליוצר קשר... עיצוב נכון מעביר את העין בצורה נכונה.. דוגמא קטנה לצור קשר מהיר באתר ללא חיפוש של הלקוח.אל תתן לגולש למצוא את הצור קשר באתר שלך, אז הלקוח הגיע כבר לאתר של העסק שלך או בחיפוש בגוגל או ברשת חברתית או מאתר אחר.
עכשיו צריכים להפוך אותו גולש ללקוח מתעניין במוצר תן לו את הדרכים ליצור קשר בצורה ברורה ומהירה.

באתר שלי תוכלו לראות דוגמא של צור קשר מהיר באתר

- הצור קשר יכול להופיע בכל הדפים.
- הצור קשר יכול לרדת עם התנועה של הגולש באתר.
- מהיר ופשוט.


 


 


 

אודות הכותב:

--
בברכה,


בי אנד די אתרים


bndsites.co.il


0525-029000 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il