מאמרים - דגמים רבים של מדיחי כלים ותנורים הדפסה מאתר מאמרים

דגמים רבים של מדיחי כלים ותנורים

נכתב על ידי אלעד ד

[ הדפסת המאמר ]כשאתם צריכים לבחור את מוצרי החשמל עבור הדירה שלכם, אתם עומדים היום מול מגוון עצום של דגמים שונים. הדבר נכון במיוחד כאשר אתם מחפשים מדיחי כלים - היום, למרות שנראה שהפעולה הבסיסית לא השתנתה, יש מדיחי כלים מסוגים רבים ומגוונים. לעומת זאת, גם אם אתם רוצים לבחור תנור, עליכם לבחור בין סוגים שונים של תנורים, ולהחליט מהו התנור הטוב ביותר לצרכים שלכם. ההבדלים יכולים להיות שונים אחד מהשני, ואנחנו נעזור לכם לבחור את הדגם הטוב ביותר עבורכם, בשקלול על פי מספר קריטריונים.


 


כך בוחרים את הדגם המושלם


נתחיל מפרמטר שמשותף גם לבחירה של מדיחי כלים, אך גם לבחירה של תנור מקצועי, וזהו הפרמטר של הגודל הפיזי. מצד אחד אין ספק שלתנור או מדיח כלים גדול יש יתרונות רבים: אפשר להכניס אליהם יותר כלים וכך לחסוך בזמן, זה גם מאפשר לחסוך באנרגיה, כי בהפעלה אחת אפשר לנקות יותר כלים, או להכין יותר מאכלים. אולם, תמיד צריך לזכור מהן המידות שיש לכם בבית, כדי להכניס את המכשירים הללו. אין טעם לשבור קירות עבור תנור או מדיח כלים גדול יותר, ובכל מקרה היום העיצוב של המכשירים החדשים נועד גם לאפשר יותר חיסכון במקום, בחלל נתון.


אם כבר הוזכר הנושא של החיסכון, אזי בעיקר בהקשר לפעולה של מדיחי כלים, צריך לשים לב לנושא של חיסכון בחשמל. מדיח הכלים צורך לא מעט חשמל, אך ברור שהפעולה שלו היא חיונית. היום יש מדיחי כלים שעוברים מבחנים מיוחדים, וכך מסומן עד כמה הם חוסכים באנרגיה, מדירוג של A עד דירוג של G. במידה ואתם רוצים לחסוך בצריכת החשמל בטווח הארוך, מומלץ כמובן לבחור מדיחי כלים עם דירוג A, על מנת שתוכלו לחסוך כמה שיותר בצריכת החשמל, ואף בצריכת המים.


בהקשר לבחירה של תנור, אולי כדאי לשים לב לרמת הדיוק שאליה אתם יכולים להגיע עם התנור. היום לתנור אין רק תוכנית אחת או טווח טמפרטורות כללי מאד. לתנורים החדשים יש אפשרות להגיע לרמת דיוק גבוהה מאד, שמסייעת לכל מי שמבלה במטבח שעות נוספות, ורוצה להכין מנות מיוחדות. כך תוכלו להגיע לטמפרטורה המדויקת, ולבחור את התוכנית המושלמת. מצד שני, אם אתם פחות בשלנים, ומשתמשים בתנור לעתים רחוקות, אולי באמת כדאי לבחור תנור פשוט יותר, עם פחות אופציות, שיהיה לכם יותר קל לתפעל.


 


הכל לפי בחירה אישית


כפי שראיתם, גם בחירה של מדיחי כלים, וגם בחירה של תנורים היא בחירה מאד פרסונלית, שלא פעם מושפעת מאורח החיים שלכם, ומהאופן שבו אתם מתנהלים בתוך הבית ככלל, ובתוך המטבח שלכם בפרט. לכן, גבשו לעצמכם רשימת צרכים, ודברים שאתם רוצים להשיג מהמכשירים הנ"ל, וכאשר תפנו למשווק ידוע בתחום, תוכלו לבחור את הדגמים הטובים ביותר.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il