מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

אז מה עושים עם כול הכסף הזה? סתם מאחסנים אותו בבנק? רוכשים נכסי נדל"ן? כדאי לבחון היטב את כול אפיקי ההשקעות האפשריים כאשר אחד מביניהם הוא ניהול תיק השקעות על ידי גורם מוסמך.


ניהול תיק השקעות – כול אחד יכול?


ניהול תיק השקעות מיועד לאנשים שצברו סכומי כסף גדולים, מדובר על מאות אלפי שקלים אשר באמצעות ניהול תיק השקעות מושכל וחכם תצליחו להכפילם ואף לשלש אותם תוך טווח זמן מועט יחסית. אפיקי השקעה הרי סיכון יכולים להניב לכם רווחים מצוינים, אך לא כול אחד בנוי לכך. לפני שאתם בוחרים יועץ השקעות, הסבירו לו את גישתכם, פרטו את העדפותיכם, אם אתם משקיעים סולידיים הוא יפעל על פי התכתיבים שלכם ולא ייטול סיכונים על דעת עצמו. בית השקעות יש לבחור בקפידה רבה, מומלץ לבחור אחד כזה ששמו הולך לפניו, בתי השקעות שיש להם ניסיון רב שנים ושזה לא מכבר קצרו הצלחות פיננסיות. ניהול תיקי השקעות מתבצע באמצעות יועצי השקעות מנוסים, אך לא רק הניסיון חשוב, אלא גם שקיפות מלאה ואמינות.


ניהול תיק השקעות – במה כדאי להשקיע?


אתם יכולים להשקיע בכול סחורה פיננסית שתבחרו בה: מסחר במניות ערך, מסחר במט"ח, מסחר באגרות חוב, אופציות, תעודות סל ועוד. מנהל תיק השקעות מנוסה ידע להמליץ לכם על אפיקי ההשקעה הטובים ביותר, אך בסופו של דבר הבחירה הסופית נתונה בידיכם שהרי בעל המאה הוא גם בעל הדעה.


היכן משקיעים?


ניהול תיקי השקעות מתבצע באמצעות בנקים או בתי השקעות ואפילו חברות ביטוח. מסחר בבורסה יכול להניב לכם סכומי כסף גדולים אך הוא טומן בחובו גם סיכון לא קטן. כיום, בעידן הממוחשב, כול אחד יכול אף לסחור מביתו באמצעות מערכת מסחר ממוחשבת ואוטומטית. מסחר עצמאי או ניהול תיק השקעות באופן עצמאי הוא אפשרות ריאלית אך ורק למי שהתמקצע בתחום . מאוד מפתה לעסוק במסחר עצמאי אך יש להקדיש לעניין הרבה מאוד זמן ולהיות זמינים בכול עת , כך שאם אתם עסוקים בעול הפרנסה, לא מומלץ להסתמך על עצמיכם בלבד.


צבירת ידע


הידע אותו אנו צוברים במהלך החיים הוא גם כוח . כדאי מאוד לקרוא וללמוד את נושא ניהול תיק השקעות ומסחר בבורסה באמצעות רשת האינטרנט, עיתונות כלכלית וספרות רלוונטית. גם אם החלטתם לתת את מלאכת ניהול תיק השקעות בידיו של מנהל תיק השקעות מנוסה ואמין, אף פעם לא יזיק לכם לצבור ידע מקדים אשר ייסע לכם בסופו של דבר ליטול החלטות מושכלות ונבונות.


 

אודות הכותב:

BeTrader - מסחר בבורסה, תשקיע בעצמך!

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il