מאמרים - רווקה לעוד דקה? רעיון למסיבת רווקות שחיפשת כבר הרבה זמן! הדפסה מאתר מאמרים

רווקה לעוד דקה? רעיון למסיבת רווקות שחיפשת כבר הרבה זמן!

נכתב על ידי אלכסנדרה מקורי

[ הדפסת המאמר ]

רווקה לעוד דקה! לפני הכל מזל טוב! עונת החתונות 2012 החלה, עוד רווקות קיבלו טבעות אירוסין והחתונה בפתח. את רוצה לחגוג היותך רווקה לעוד דקה והחברות שלך מחפשות לך פעילות בלתי נשכחת שכל המשתתפות יהנו. אחרי לא מעט שיטוטים באינטרנט, התיעצויות רבות, בניסיון להיזכר במסיבת רווקות מוצלחת שהייתם ולעשות משהו דומה.. הגעתם לרגע בו אתן צריכות לקבל החלטה על מה קורה במסיבת הרווקות של חברתכם. כן זה לא פשוט,בעוד שאחרים לא מבינים מה הבעיה לארגן מסיבת רווקות. הגעתם למקום הנכון שיתן לכם רעיון מנצח למסיבת רווקות. במאמר זה אנחנו נציג לכם קונספט של מסיבת רווקות שכולן אוהבות. כמובן שאתן יכולות לקחת את הרעיון הכללי ולשדרג אותו בכל דרך הנראית לכן לעין.

תרשו לי להכניס אתכן למסיבת רווקות מושקעת, מרגשת, אנרגטית, מצחיקה, שכוללת אוכל טוב עם מנות והדרכה של שף מוביל ואלכוהול איכותי שיסובב לכם את הראש. הכניסה לבנות בלבד! אז איך זה הולך?הכנסו לאווירה, המהמו את האורות. מסיבת רווקות אם לה ה.. מתחילה!

מסיבת רווקות מתחילה כשל הבנות לובשות סינרים סקסיים, והכלה לבושה בסינר וכתר ייחודיים עבורה (תפעילו את הדמיון). אחרי התגדרויות מתחילים בהכנת ארוחה חגיגית לכבוד הכלה. הכל מלווה במוסיקה, ריקודים ותמונות שבטח חלק מהן יעלו היישר לפייסבוק של הכלה וחלק מהן יישארו לנצח בגדר סוד.

בזמן ההכנות של הארוחה לכבוד הכלה, משחקים משחקי גיבוש שמתאימות לקונספט מסיבת רווקות, לאווירה, בשילוב של משימות מצחיקות, משחקי היכרויות, שתייה, ציורים וניחושים. כל זאת עם המון צחוק ואלכוהול. כלת המסיבה, זאת שנשארת רווקה לעוד דקה, בין הלגימות והשוטים, תטעם את המנות ותחליט על המנצחות. כמובן שבשלב הזה כבר הכל יהיה לה טעים! אחרי ההכנות והמשחקים עוברים לשולחן אבירים ארוך ורומנטי לאור נרות ויין שמוכן במיוחד לכבוד הכלה ומתחילים בארוחת ערב חגיגית שכל חברותיה הכינו במו ידיהן לכבודה.

עורכים טקס כניסה קטן, שמהווה את רגע השיא של מסיבת רווקות. זהו טקס אינטימי של הכלה לקראת הארוחה החגיגית עם שיר מרגש ברקע (חייבים קצת קיטצ'יות). כל החברות מברכות אותה, מרימים כוסית לחיים מאושרים ואוכלים מנות שף מהסרטים. לאחר מנוחה קלה מהארוחה, מגיע הקינוח, הפינוק האמיתי, איך אפשר שלא - קינוח שוקולד היסטרי שרק נשים יודעות להעריך...וכמו שאומרים אצלנו הנשים, לשוקולד תמיד נשאר מקום... השוקולד כמובן לא נשאר רק בצלחת ובמהרה מתחילה מלחמת שוקולד בין רווקות שחייבים לתעד.

אודות הכותב:

מאת חברת טאז - Tazz חברת שיווק לשירותי יעוץ ומיקור חוץ בתחומים פיתוח ארגוני, שיווק ומרקום וקואצ'ינג אישי ועסקי

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il