מאמרים - הכנסה פסיבית דרך חברות של שיווק שותפים הדפסה מאתר מאמרים

הכנסה פסיבית דרך חברות של שיווק שותפים

נכתב על ידי אמיר פט

[ הדפסת המאמר ]

כל מי שכן היה בחברת שיווק רשתי ונכשל זה יודע שכל האשמה היא בגללו ושהוא לא עשה אתו כל מהר שראוי כדי להצליח בגדול או לחילופין פשוט לא זה לחברה המומלצת בשבילו.


 


אבל אינו על זה הייתי בא לדבר היום. כל מי שבאמת לוקח ברצינות את אותה החברה שבו הוא מתעניין ( זה אינו נדרש להיות במשרה הגונה) מבין שעסק של שיווק רשתי נותן הרבה שווי מוסף החלפת לכסף שאתה עושה שם.


 


חברות שיווק רשתי שמות עניין רציני על גבי ההתפחות האישית ומשקיעות בהדרכות רבות מאוד למשווקים שלם, זו על מנת להגביר לאנשים אלו את המוטיבציה ולשפר את אותה התוצאות שיש ברשותם.


היופי כאן הינו שהמשווקים של חברות שיווק רשתי מרווחים לרוב עד מאוד ידע בעל איכות שעוזר בידם לשפר נושאים נוספים בחיים שאליהם.


הנוחות של עריכת עבודות תחת שעות עבודה גמישות להפליא זו קלה עד מאוד. לקנות את העבודה בבית זו מדרבנת כי שהרשת שופעת הזדמנויות רבות ליצור הכנסה נוספת. עבודה מהבית הוא תחום מסוים אשר נותן לך אפשרות לעבוד בבית תחת שעות עבודה נוחות.


ישנה נמצא הבוס אינו צועק ואינו יכול לשים את כל הלחץ בדבר כל אחד בדבר תאריך היעד.


 


אני בזמן האחרון שהצטרפתי לחברת השיווק הרשתי שלי הייתי כבר במעל 20 כנסים של התקדמות אישית והתפתחות עסקית כש חלק מהן הועברו בידי אנשים מהשורה הראשונה של המצרים בתחומם, כולל שמות מוכרים שהגיעו מרחבי העולם.


למדתי שם פקטורים שעזרו לי לשפר עניינים שונים שבהם עסקתי ואפי' לשפר את אותו כישורי השיווק האישיים שלו בעסקים נוספים בתוכם אני בהחלט מהותו.


לדעתי חשוב מאוד למצוא  חברה מעולה שאפשר להתנסות איתה בחינם ואחר כך לשדרג שם את החשבון כדי לייצר הכנסה פסיבית.


אנשים בד"כ מצטרפים לחברות בגלל אנשים נוספים שהם סומכים עליהם או לחילופין מעונינים ללכת בעקבותם ולהגיע למקום שיש ברשותם ואפילו לא עקב המוצר המדהים של האגודה.


 


ברוב המקרים הציבור שאתה נתקל בעסק של שיווק רשתי הם אנשים יחד עם רצון להצליח בגדול, יחד עם חזון של אנשים שרוצים לנסוע מהקופסה ולהגשים דברים בחיים שלהם אך יותר מכל אנשים שלא מומלץ אך ורק סבורים נוסף על כך עושים.


אם תמיד חשבתם בדבר עסק מסוים ופחדתם או לחילופין לא ידעתם איך ביחד עם כל מי לעבור את הדבר – בעסק של שיווק רשתי יהיה באפשרותכם להבין אנשים ממגוון תחומים ולעשות איתם עניינים אחרים אל מעבר לחברה שלכם.


 


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il