מאמרים - טיפים טריקים וסודות מעולם הדייטינג הדפסה מאתר מאמרים

טיפים טריקים וסודות מעולם הדייטינג

נכתב על ידי דוד שחר

[ הדפסת המאמר ]

דייטינג יכול להיות חוויה מרגשת, אם תשחק עם  הקלפים שלך בצורה נכונה. כל אחד יכול לצאת לדייט, אבל מה שקורה לפני, במהלך ואחרי הדייט יקבע איך יהיה הדייט ואם יהיה דייט שני.


זה נורמלי לגמרי להרגיש בחילה קלה לפני פגישה ראשונה עם בחורה שלא פגשת מימייך. הרבה שאלות מתחילות לצוץ בשעות לפני הפגישה. מה להגיד - מה ללבוש? לאן הולכים? מה יקרה אם היא לא תרצה אותך? ... ועוד ועוד ... הנה כמה רעיונות שיעזרו לך לעבור בהצלחה את הפגישה הראשונה.


 הכן רשימת שיחה


 אם אתה טיפוס מתוח מטבעך, זה יהיה חכם להכין רשימה של נושאים ניטרליים, בהם תוכל להשתמש על מנת להתחיל או להחיות שיחה. נושאים שהכנת מראש וישולבו בחוכמה ובזהירות בשיחה יעזרו לך להתגבר על רגעי שתיקה מביכים.


בחר בקפידה את מקום הפגישה


בחר מקום נחמד נעים ורצוי שקט לפגישה הראשונה. אל תבחר מקום רק בגלל שאתה אוהב אותו. נסה לחשוב ולהתיעץ מה היא אוהבת ואז עשו ביחד את בחירת המקום.


עבור למצב פגישהכמה שעות לפני הפגישה נסה להעביר את עצמך להלך רוח אופטימי של פגישה. הימנע מדפוס חשיבה של "עוד פגישה שבטח לא תעבוד". דפוס חשיבה כזה הוא מתכון לאסון ופוגע קשות בסיכוי ההצלחה של כל פגישה רומנטית.


נקה את עצמך


 הסתכל על עצמך במראה. כמעט כל אישה מציינת ברשימת הדרישות שלה את המילה אסטטי. התקלח לפני הפגישה ונקה את כל המקומות שבהם אתה מחפף בדרך כלל. התגלח, שים דאודורנט ואולי גם אפטר שייב בעל ריח נעים ולא תוקפני מידי. בקביעת הרושם הראשוני משתפים כמה חושים ולא רק הראיה. נסה שכול החושים שלה יהיו מרוצים.


 בדוק את ארון הבגדים שלך


האם הבגדים שלך עדכנים ואופנתיים. אם לא צא לקניון הקרוב למקום מגוריך וקנה מספר פרטי אופנה ההולמים אותך, במידה ובצבעים. אל תגזים הישאר ברמה שאתה יכול להרשות לעצמך.


הכן תוכנית פעולה


 שאל את עצמך מה אתה רוצה לקבל מהפגישה הזאת. סטוץ, מערכת יחסים ארוכה, האם אתה מוכן כבר להתמסד ולהקים משפחה? תהיה התשוה אשר תהיה תגיע אל הפגישה עם הגישה הזאת.


 תהנה מהפגישה


כל התהליך הדייטינג למטרות רומנטיות נועד לפגוש אנשים, לראות כמה טוב אתה יכול להסתדר איתם ולאסוף חוויות. לכל אדם יש משהו מעניין להציע. גם אם במבט הראשון אתה מגלה שזוהי לא האחת שאיתה תרצה לעבור את שארית חייך (או אפילו לא את הלילה הקרוב) נסה להנות מהשעה הקרובה.

אודות הכותב:

דוד הינו הבעלים של האקדמיה להכרויות ברשת. האתר שילמד אותך איך להמנע מטעויות מביכות בדרך אל האושר.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il