מאמרים - עיצוב תסרוקות ערב הדפסה מאתר מאמרים

עיצוב תסרוקות ערב

נכתב על ידי יוני ב

[ הדפסת המאמר ]

רובן המכריע של הנשים בימינו, שמות דגש על טיפוח הופעתן החיצונית. אחרי הכול, הופעתה החיצונית של האישה משדרת לסביבה את התדמית הרצויה לה, מבחינה אישית, חברתית או עסקית. פריטי לבוש, תכשיטים, איפור וכמובן עיצוב שיער – כל אלו הם נושאים חשובים לצורך טיפוח הופעתה החיצונית של האישה. באירועים חשובים במיוחד, מקפידות נשים רבות על ביצוע תסרוקות ערב מיוחדות, לעיתים באמצעות שירות תסרוקת עד הבית. תסרוקות כאלו מבטיחות לאישה את מרכז תשומת הלב מצד הנוכחים באירוע.


תסרוקות ערב מיוחדות מתחלקות לכמה סוגים, בהתאם למטרות האירוע והעדפותיה האישיות של האישה. נשים נועזות יותר, שאינן חוששות להתבלט, יבחרו תסרוקות ערב מיוחדות ובלתי שגרתיות, כמו למשל תסרוקות הכוללות ארכי שיער שונים, קצוות חדים, צבעים עזים או תוספות שיער בולטות, כמו למשל אבני חן או פרחי משי. מאידך, נשים מופנמות יותר, שמעדיפות לא להתבלט יתר על המידה, יבחרו תסרוקות ערב סולידיות יותר, שהן עדיין מיוחדות ובלתי שגרתיות. תסרוקות כאלו יכולות להיות תסרוקות ערב בסגנון "רטרו" (סגנון של ימים עברו), תסרוקות בעלות שיער אסוף באופן מוקפד, תסרוקות עם צמה קלועה (המכונות "תסרוקות פלמנקו") או תסרוקות הכוללות תוספות שיער, לבעלות שיער קצר או בינוני. גם במקרה של תסרוקות ערב מיוחדות, רצוי להימנע מעיצוב תסרוקת ערב "גדולה מהחיים", שכן תסרוקת כזו יכולה להיראות כתחפושת ולעורר גיחוך בקרב הנוכחים. ראוי לזכור כי תסרוקות ערב מיוחדות הם עניין למומחים. לא כל מעצב שיער יכול להתאים ללקוחה- ולעצב עבורה- תסרוקות ערב מיוחדות שכאלה. על כן, נדרש לאתר מעצב שיער מנוסה בתחום זה ולתאם ביקור בסלון השיער שלו. לקוחות עסוקות במיוחד יכולות למצוא פתרון בדמות שירות תסרוקת עד הבית.


שירות תסרוקת עד הבית הוא פתרון אידיאלי לא רק לנשות קריירה אלא לכל אישה עסוקה. במסגרת שירות תסרוקות עד הבית מגיע מעצב תסרוקות הישר אל בית הלקוחה ושם הוא מעצב את שיערה. בצורה כזו חוסכת הלקוחה זמן רב. היא אינה צריכה לנסוע עד לסלון השיער ולהמתין בתור. עיצוב השיער מתבצע מבלי שתצטרך לצאת מהבית. במסגרת שירות תסרוקת עד הבית ניתן לעצב לא רק תסרוקות ערב מיוחדות אלא גם תסרוקות כלה. כלות רבות אכן מסתייעות בשירות זה כדי לחסוך בזמן ביום החתונה. מעצב השיער מגיע אל בית הכלה (או אל בית המלון בו היא שוהה) עם כל הציוד ומעצב עבורה תסרוקת כלה אטרקטיבית.


אתן נמצאות לפני אירוע חברתי, עסקי או אירוע משפחתי חשוב? כדי לאתר מעצב תסרוקות ערב מיוחדות צרו קשר עם חברות או עמיתות לעבודה ושאלו אותן אם הן מכירות מעצב כזה. אם לא מצאתן איש מקצוע בצורה כזו, חפשו באינטרנט תחת הביטוי תסרוקות ערב מיוחדות. היכנסו לאתרים העולים בתוצאות החיפוש והתרשמו מעיצובם ומתוכנם. אם האתר מושקע ומעוצב היטב, כדאי ליצור קשר עם בעל האתר ולברר לגבי עיצוב תסרוקות ערב מיוחדות.


אם אתן מחפשות שירות תסרוקת עד הבית, רצוי שתבררו עם מעצב השיער השכונתי שלכן אם הוא מציע שירות כזה. אם הוא אינו מציע שירות כזה, הוא וודאי ימליץ לכם על עמית למקצוע המסוגל לתת לכן פתרון. איתרתן איש מקצוע שיספק לכן את השירות? כדאי לקבוע את מועד ביקורו מראש ולא לחכות עד לרגע האחרון. מומלץ גם לשאול את מעצב השער שיגיע לביתכן אם צריך להכין דבר מה מבעוד מועד, כמו למשל חיבורים לחשמל, כיסא מסתובב מול מראה, תכשירי שיער מסוימים וכדומה.

אודות הכותב:

חי שושן, מעצב שיער בינלאומי המומחה בתחום עיצוב תסרוקות כלה, תסרוקות, תסרוקות ערב מיוחדות ועוד. פני אליי וגם לך יהיה ארוע מושלם בדיוק איך שאת רוצה!

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il