מאמרים - צעדים ראשונים במטח הדפסה מאתר מאמרים

צעדים ראשונים במטח

נכתב על ידי מיכאל רומנסקי

[ הדפסת המאמר ]

אנשים רבים אשר שומעים כי ניתן להרוויח סכומים יפים באמצעות מסחר בפורקס, מגיעים להכרעה כי גם הם כמו רבים אחרים מעוניינים להפוך לסוחרים בשוק המט"ח. על מנת להתחיל ולפעול בשוק זה חשוב לדעת מהו ומהם הצעדים הראשונים בהם צריכים לנקוט.


מהי המטרה של מסחר בפורקס


המטרה של מסחר במטבעות חוץ ברורה לכל אדם אשר מעוניין להשתלב בתחום זה של מסחר: לקנות מט"ח בזול ולמכור אותו ביוקר. המסחר יכול להיעשות במספר דרכים:
    • צורה עצמאית- כאן האדם המעוניין לבצע פעולות מסחר במט"ח משתמש בצורה עצמאית בתוכנת מסחר באינטרנט (כמו למשל MetaTrader).

    • ברוקר- איש מקצוע השולט בכל הקשור בשוק המט"ח ומבצע את הפעולות אותן מורה לו הסוחר.

    • בית השקעות- חברה אשר תנהל את כל ההשקעות של הלקוח.

שוק ה- מסחר במטח פעיל במשך 24 שעות ביממה בין הימים ראשון (משעה 20:15) ועד שישי (בשעה 22:00). המסחר הינו תמיד בינלאומי שכן מדובר על מטבעות זרים של כל המדינות.


משתמשים אשר נמצאים בתחילת דרכם בהתנהלות מסחר בפורקס בוחרים פעמים רבות להשתמש בשירותיהם של בתי השקעות וברוקרים אשר מבטיחים להם מינוף משמעותי על כל ההשקעות שלהם, אך הם אינם לוקחים בחשבון כי פעמים רבות על מנת לזכות באותו מינוף ולהגדיל את הרווחים, בתי ההשקעות והברוקרים לוקחים סיכונים רבים אשר יכולים להוביל את הלקוח לרווח גדול או להפסד גדול מאוד.


בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים המחליטים להתחיל את צעדיהם הראשונים במסחר בשוק מטבע החוץ בוחרים לעשות זאת בצורה עצמאית באמצעות המחשב על ידי תוכנת מסחר אוטומטי.


הצעדים הראשונים- מסחר בפורקס


 בהתאם לכל האינפורמציה אשר נכתבה עד כה, הצעד הראשון אותו יצטרך לבצע כל אדם המעוניין להתחיל ולבצע פעולות מסחר במט"ח יהיה בחירת האמצעי דרכו הוא יהיה מעוניין לסחור.


לקוח אשר החליט לבחור בבית השקעות יצטרך לקחת בחשבון כי הוא יצטרך לשלם עמלות בגין דמי ניהול, כל פעולה אשר מתבצעת בחשבון המסחר שלו וכן עמלות שונות נוספות אותן ידרוש בית ההשקעות.


לקוח אשר החליט לבחור בברוקר יצטרך לשלם עמלות על כל פעולה אותה הברוקר יבצע עבורו.


לקוח אשר מעוניין לבצע את הפעולות באופן עצמאי יצטרך לפתוח חשבון אצל ברוקר אשר יעניק לו גישה למערכת או תוכנה למסחר במט"ח באינטרנט. לקוח אשר בוחר בתוכנה למסחר לא יצטרך להתקין אותה על המחשב שלו, כל שהוא יצטרך לעשות הוא לוודא כי הוא התקין דפדפן במחשב.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il