מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

האם את מחפשת דיאטה מהירה מאוד? האם היית רוצה לשמוע על דיאטה מהירה ובריאה כאחד?


היום, כאשר הכל מהר ועכשיו, כאשר אירוע משפחתי הוא עוד שבועיים וחייבים לפעול מהר, ישנם לא מעט נשים שצריכות דיאטה מהירה מאוד שמורידה קילוגרמים כמו גם היקפים כדי להיכנס לשמלה חדשה ויפה ולהראות פיצוץ.


מצד שני, רוב הדיאטות הרגילות מבטיחות ירידה צנועה של 3-5 קילוגרם בכמה שבועות, בדרך כלל לא מצמצמות היקפים, לעיתים פוגעות בבריאות ורוב המשקל חוזר אחרי זמן קצר באופן מתסכל ביותר. למה? 


במאה הקודמת היה חי רופא בריטי צנוע, גאון של הדור שלו לדעתנו, שחקר וטיפל באופן פרטי במשך עשרות שנים במקרים רבים של השמנת יתר ומשקל עודף. הוא חיפש אחרי הסיבה האמיתית לבעיית ההשמנה ודרך פשוטה ומהירה לטפל בה.


המאמצים שלו נשאו פירות – הוא גילה שקיימים שלושה סוגי שומן, שאפשר לקרוא עליהם בדף של דיאטת HCG - התגלית המהפכנית של ד"ר סימונס באתר שלנו. הסוג השלישי של שומן - הוא הבעייתי ביותר ונמצא אצל נשים באחוריים ובבטן בעיקר, ואצל גברים בכרס ובחזה. הגוף שלנו מסרב בתוקף לגעת בו, כמעט ולא משנה כמה ספורט את עושה או עד כמה את מרעיבה את עצמך. השומן הזה נאגר במאגרים מיוחדים שהגוף נועל ושומר עליהם לשעה שחורה, והוא ימיס וישתמש בכל דבר לפני שישרוף את השומן הזה. השרירים ילכו, השומן שמרפד איברים פנימיים יעלם, אך אותם החלקים שאת כל כך רוצה לראות רזים וחטובים יותר – ישמרו על צורתם הבעייתית כמעט ללא שינוי.


התגלית השנייה של ד"ר סימונס הייתה התפקיד של הורמון אנושי שנקרא HCG אשר מופק בגוף של אישה בהיריון ואפשר גם למצוא אותו אצל לטאות ובאצות ים. והתפקיד הזה הוא אספקה רציפה של מזון לדם האם, אפילו אם היא לא אוכלת או מקיאה – הכל כדי שהעובר יגדל בריא. המזון מושג בדיוק על ידי שריפת השומן המיותר בגוף מהמקומות שהיית חולמת להיפתר מהם. כך שאם הגוף שורף את השומן הזה ולא מפריעים לו בכך עם אוכל רב, השומן נמס במהירות בזק וללא שום סכנה לבריאות האדם. פלא שבפלא וטבעי לגמרי.


כפי שכבר נאמר, אותו HCG נמצא באצות ים ומומחים הומיאופתיים, בעלים אמצעים מודרניים, הפיקו ספריי HCG שהגוף האנושי מגיב אליו עם הפעולה של שריפת השומן המיותר בגוף גם אצל נשים וגם אצל גברים ללא תלות בגיל.


עם דיאטת HCG ניתן להוריד עד 15 קילוגרם ב- 40 יום,
כאשר חוק הדיאטה הזאת הוא: סנטימטר אחד של היקפים עם כל קילוגרם של שומן שהולך.


לא מזמן אפשר היה לראות את אודטה דנין, שבעצמה ירדה כבר יפה מאוד עם דיאטת HCG, כאשר היא מראיינת את אואנה לייבוביץ – האישה שהביאה את הדיאטה הזאת לארץ בעברית ובקרוב ברוסית וערבית. ישנם אנשים שקוראים כבר לדיאטת HCG – הדיאטה של אודטה.

אודות הכותב:

אם את רוצה לדעת עוד על דיאטת HCG, דיאטה מהירה מאוד ובריאה כאחד –
כנסי לאתר שלנו וקראי על דיאטת HCG - שלבי התהליך בקיצור
כדי שתוכלי גם את להצטרף לאלפי נשים שכבר עשו את התהליך בארץ בהצלחה רבה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il