מאמרים - דירות למכירה בשוק הנדלן הדפסה מאתר מאמרים

דירות למכירה בשוק הנדלן

נכתב על ידי מיכאל רומנסקי

[ הדפסת המאמר ]

עבור כל משקיע נדל"ן, בין אם הוא משקיע נדל"ן ותיק ובעל ניסיון רב ובין אם הוא משקיע נדל"ן שהינו חדש יחסית בשוק השקעות הנדל"ן, כל רכישה של נכס נדל"ן להשקעה מלווה בהרבה בדיקות ובירורים חיוניים מאוד. רכישה של דירה למכירה או של כל נכס אחר לצורך השקעה ולא למגורים של המשקיע כרוכה בבדיקה של הנכס עצמו, האזור שלו וכמובן, הפוטנציאל שלו וכדאיות ההשקעה בו בתור נכס להשקעה. לכן, לפני שרוכשים נכסים להשקעה יש לבדוק כל נכס ונכס בצורה טובה. זאת ניתן לבצע בעזרת שלושה שלבים חשובים לפני הרכישה - ייעוץ ממומחי נדל"ן, בדיקה של כל נכס ומיקוח על מחירי הנכסים.


ייעוץ לפני רכישת נכס להשקעה


בשל המצב השורר היום בשוק הנדל"ן, אם הרוכש נכס ללא התייעצות עם מומחי נדל"ן קודם לכן, עלול לבצע טעות חמורה. לכן, השלב הראשון אותו יש לבצע לפני רכישה של דירה למכירה הוא להתייעץ עם מומחה נדל"ן אחד או יותר. מומחי הנדל"ן מסייעים בבחירת האזור המתאים להשקעה, סוג הדירה ועוד המון פרטים רלוונטיים לכל נכס לצורך השקעה נבונה.


בדיקה של כל נכס להשקעה


כשמוצאים מספר נכסים המתאימים להשקעה יש לבדוק כל נכס ונכס בצורה מדוקדקת. משקיעי נדל"ן רבים בוחרים לעיתים להשקיע בנכסים רק בשל מחירם הזול אך לאחר כן מגלים בעיות רבות בנכס המחייבות אותם להוציא כספים רבים לצורך אחזקתו. לכן, לפני רכישה של דירות למכירה, אפילו אם זה רק להשקעה, יש לבדוק כל דירה ודירה באופן מדוקדק כאילו זו דירה למגורים של המשקיע.


מיקוח על מחיר הנכס


כשמחפשים נכסים להשקעה יכולים למצוא מספר של נכסים אפשריים. ולכן, חשוב להתמקח עם בעל של כל נכס על המחיר. אפילו אם מדובר במחיר משתלם, יכול להיות שבעזרת מיקוח קטן יהיה ניתן להפחית את המחיר ולרכוש את הנכס במחיר הרבה יותר משתלם. מיקוח שכזה הוא הרבה יותר פשוט כאשר יש מספר נכסים דומים. כך, ניתן לבחור בנכס שלאחר המיקוח בעליו מציע את המחיר הטוב ביותר לרכישה של אותו נכס.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il