מאמרים - על מציאת התאמה זוגית הדפסה מאתר מאמרים

על מציאת התאמה זוגית

נכתב על ידי tom lacham

[ הדפסת המאמר ]מרבית הדייטים הכושלים נופלים על חוסר התאמה בסיסי בין הפרטנרים. חוסר התאמה בסיסי פירושו ששני הנפגשים מגיעים מרקעים כל כך שונים עד שהם מתקשים למצוא מכנה משותף. אמנם, האמרה "הפכים נמשכים" איננה מופרכת כלל אך גם למשיכה בין שני אנשים ששונים זה מזה בתכלית יש גבול ובכלל- משיכה זה נפלא אבל בהחלט לא מספיק. מה שאמור להנחות אדם הרעב לזוגיות טובה הוא התאמה. 


התאמה אמיתית בין שני אנשים מתבססת בדרך כלל על הדמיון ביניהם ולא על השוני. רמת השכלה, מעמד חברתי, השקפת עולם וסיפור חיים שחופפים זה לזה בצורה מסוימת תסייע לקשר להחזיק מעמד.


אז איך מכירים אדם שדומה לכם ברמה הבסיסית? הכרות דרך חבר משותף היא התחלה טובה. סביר להניח שאם יש לכם חבר משותף, יש לכם גם תחומי עניין משותפים ואתם חולקים דבר או שניים, עוד לפני שנפגשתם.


דרך אחרת, היא אתר הכרויות. יש לא מעט אתרי הכרויות שמאפשרים לכם לערוך חיפוש ממוקד בנוגע לגיל, השכלה, תחביבים, מקום מגורים ואפילו רמת הכנסה חודשית... חיפוש ממוקד מאפשר לכם להעיף מרשימת התוצאות פרופילים של פרטנרים שסביר להניח שאינם מתאימים לאורח חייכם ולהשקפת עולמכם. אופציה נוספת היא פתיחת כרטיס באתרי הכרויות לנישה מסוימת. אתרי נישה פונים לאוכלוסיה מובחנת ומובדלת מראש, כך שהגולש זוכה להכיר אך ורק אנשים המתאימים לנישה הספציפית הזו. לדוגמא אתר הכרויות לעשירון העליון מיועד לבני המעמד הגבוה המעוניינים להכיר בן/בת זוג המתאימה לרמת הכנסתם ולמעמדם החברתי. אתרי הכרויות לאקדמאים מיועדים לאוכלוסיה בוגרת תואר ראשון לפחות. אתר הכרויות לצמחונים מיועד לאנשים הנמנעים מסיבות אידאולוגיות ואחרות מאכילת בשר ומחפשים אדם שמקפיד על אותה ההתנזרות. שימוש באתרים כאלה מעלה את הסיכויים שלכם לא סתם למצוא זוגיות, אלא כזו שתחזיק מעמד זמן רב. 


 

אודות הכותב:כיסוי לאייפון


מגן לאייפון
 כיסוי לגלקסי 2עיצוב פנים משרדים
קטלוג


 


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il