מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

גבות עם סקס אפיל - אני מלמדת איך עושים זאת


כולנו רוצות גבות כאלה שמקשטות את העין "מרימות את העפעף ופותחות את העין".


הקיצור, איך עושים זאת ומה עושים. ודקה לפני כן.... לא לכולן אפשרי הרמת העפעף ופתיחת העין. יש גבות שצורתן הטבעית מאוד קרובה לעין והגבה קטנה כך שפשוט אין מקום ל"הרמת העפעף".


יחד עם זאת כמעט כל גבה אפשר לשפר.


1. להסתכל ולבדוק מה יש באופו טבעי


כלל ראשון הוא – להסתכל. לראות מה יש מהי צורתה הטבעית של הגבה היכן היא מתחילה האם היא מתחילה בקו המוצא של העין (זה שקרוב לאף) אולי לפני או אחר והיכן היא מסתיימת. האם היא נמוכה או גבוהה? האם מלאה או שיש בה "חורים"? להסתכל וזה מאוד חשוב מה קורה בקטע שמעל הגבה האם גם שם יש צמיחה?


K.O  אחרי שהסתכלנו וקבענו מהי היא צורתה הטבעית של הגבה אפשר להתחיל לעבוד.


הגבה אמורה להתחיל _ בקו אוירי שנמצא בתחילת העין – (בצד הקרוב לאף) אפשר הרבה פעמים לתת לגבה להתחיל קרוב יותר לאף במקרים רבים – חריגה זו מגדילה אופטית את שטח העין.


2. העיצוב


יצירת העיצוב מתחילה דווקא בשטח שמעל הקו העליון של הגבה (לכיוון המצח) בדר"כ יש צמיחה לכיוון זה שמגדילה את שטח הגבה וגם מטשטשת את הקו העליון של הגבה. מתחילים למרוט שורה שורה של שיער עד שנהיה קו עליון ישר.


אחרי שסיימנו עוברים לחלק של העפעף – יש לקבוע מהי הנקודה שבה תהיה נקודת הרמת העפעף בדר"כ נקודה זו נמצאת בתחילתו של השליש השלישי של הגבה (לכיוון הרקה). ואז מתחילים למרוט  שורה שורה ליצירת הזוית לפתיחת העין והרמת העפעף.


למרוט לאט וכל פעם לבדוק שלא מרטנו יותר מדי ושהקווים ישרים.


3. בדיקת שוויון


אחרי שמרטנו ועיצבנו בודקים זהות בין 2 הגבות. הגבות אף פעם לא שוות ולפעמים יש שוני בולט ביניהן. אנחנו רוצים, כמה שאפשר ליצור אחידות. ההשוואה ביניהן לעיתים מצריכה שינויים נוספים בכדי ליצור אחדות.


למי שרוצה לשאול ולהתייעץ – יכולה לכתוב לי


ולמי שאין סבלנות לעצב את הגבות לבד יכולה לבוא אלי לעיצוב.


דפנה אורן


קוסמטיקאית – מומחית לעור הפנים ומעצבת גבות


 


 

אודות הכותב:


  1. דפנה אורן

  2. SMART COSMETICS

  3.  מומחית לדרמו קוסמטיקה

  4. 052-3897919

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il