מאמרים - מה עושים באירועים? הדפסה מאתר מאמרים

מה עושים באירועים?

נכתב על ידי אביחי זיתוני

[ הדפסת המאמר ]

בר ממתקים, בר מתוקים, מתקנים מתנפחים-
איזה התפתחויות מדהימות יש בשנים האחרונות- הרי עם השנים כל אירוע חייב להיות עם אטרקציה אחת לפחות- שאם לא, הרי שיהיה "משעמם" וחסר טעם. חבל שזה כך- סף הריגוש של דורנו עלה הרבה בשנים האחרונות וגורם לנו להיות די ממורמרים מהדברים שפעם היו כל כך משמחים ונעימים.
לדוגמא פעם במסיבות יום הולדת- השתתף ליצן כולם צחקו והאירוע היה המרגש מבין כל האירועים שהחברים ארגנו- והיום? היום רק מי שיביא משחק באולינג לכל המשתתפים או לחלופין ישלב באירוע שלו איזה להיט חדש ייחשב כבעל אירוע מהשורה הראשונה.
מתקנים מתנפחים הם דבר שיכול להפוך בקלות את האירוע מעוד "סתם אירוע" לאירוע איכותי שכולם יזכרו- וגם בשוק המתקנים המתנפחים התקדמו- הרי פעם מתקנים מתנפחים היו מעין אולם קטן רק מעט נפוח שכל ההנאה שבו הייתה לקפוץ ולהתגלגל מצד אל צד. והיום? היום לשוק של מתקנים מתנפחים נוספו אטרקציות מעין כמותן- מתקנים מתנפחים המשולבים במים, מתקנים מתנפחים  תחרותיים כדון מתקנים מתנפחים עם מסלולי ריצה, מתקנים מתנפחים אתגריים וכיוצא בזה.... בקיצור המבחר הוא עצום ועליכם רק לבדוק ולהשוות.
עוד דבר אשר יוכל "לקנות" את לב המשתתפים באירוע הוא הצבת בר שייקים- בר ממתקים הוא אופציה מדהימה ודי יקרה לארגן את הכיבוד המתוק בצורה שמחממת את הלב רק במבט- שכן ישר אחרי המבט הטרף ישר מגיע- בר מתוקים הוא דוכן העמוס כל טוב בר מתוקים  המלא בסוגי שוקולד מהשורה הראשונה במגוון צורות ומגוון צבעים, יש אף בר מתוקים שיש בו מפלי שוקולד ובריכות שוקולד מהם "דגים" האורחים בכוסות את טרפם.
בר ממתקים יכול גם להיות עמוס בשפע של סוכריות מתוקות שגורמות לעיניים פשוט לצאת מחוריהן- סוכריות גומי, סוכריות על מקל ותחשבו מה זה  לראות בר ממתקים שכזה בדיוק כמו בחנות ממתקים רק שבמקרה הזה הכול בחינם?  תחשבו מה זה יכול לעשות לאורחים? שכל כך אוהבים מתוק???
בעל האירוע יכול גם להגביל- בעיקר במידה ומדובר באירוע של ילדים- יש גבול לכל תעלו, ניתן לומר לאחראי בדוכן המתוקים שעליו לתת רק 2 ממתקים לבחירה לכל ילד וכך גם הכיס יוצא מרוצה וגם רופאי השיניים.

אודות הכותב:

איוונטו השכרת מתנפחים

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il