מאמרים - ביטוח רכב השוואת מחירים באינטרנט הדפסה מאתר מאמרים

ביטוח רכב השוואת מחירים באינטרנט

נכתב על ידי חיים לוי

[ הדפסת המאמר ]

 


אם בעבר היה עלינו לדדות ולחפש בין אין ספור סוכני ביטוח הפזורים ברחבי הארץ, רק לשם קבלת הצעת מחיר לביטוח רכב כל שנה מחדש, הרי שפלאי הטכנולוגיה ונפלאות הקדמה פתחו בפנינו אופציה נוחה, קלה ומהירה, הלא היא השוואת מחירי ביטוח לרכב באמצעות האינטרנט. למה זה כל כך פשוט, עם זאת הכרחי- על כך במאמרנו זה.


 


 


קבלת הצעת ביטוח לרכב


רכישת פוליסת ביטוח לרכב מסתכמת בהוצאות לא קטנות, גם אם מדובר בהוצאה חד שנתית. קבלת הצעת ביטוח לרכב הכרחית, לא רק לשם השוואת מחירי החברות השונות, ורכישת פוליסה במחיר מופחת ביותר, כי אם אף לשם רכישת הפוליסה המשתלמת ביותר מבחינת תנאי ההצעה.


חברות ביטוח מתחרות ביניהן על מכירת ביטוח רכב מקיף וצד ג', הזוכה העיקרי מן ההפקר הוא הצרכן, אשר יכול לבוא במשא ומתן מול מספר חברות ולבחור באפשרות הנוחה לו. שימוש במשפט: "אבל קיבלתי הצעה יותר טובה", מהווה קלף מנצח. על כן, נסו להוציא כמה שיותר תוספות לביטוח, והנחות במחיר, שירשתו את צורכיכם ולא את צורכי חברת הביטוח.


 


לערוך השוואת מחירים באינטרנט


היום הכל נעשה מבלי להזיז עפעף, תוכלו לרכוש ביטוח מקיף באמצעות אתר האינטרנט של חברות המציעות שירות מסוג "ביטוח ישיר" ולחסוך עמלות ניהול לסוכן הביטוח, ויתרה מכך, לערוך ביטוח רכב השוואת מחירים באתר שהוקם על ידי המפקח על ביטוח הרכב בישראל, לרוכשי פוליסת ביטוח חובה בלבד, או להיעזר במגוון אתרי אינטרנט שהוקמו לשם מטרה נעלה מעין זו, השוואת מחירי ביטוח רכב בין מספר חברות נבחרות.


השארת פרטי התקשרות באתר תגרור קבלת שיחת טלפון מנציגי אותן חברות, אשר יתחרו על לבכם, למען לא תרכשו פוליסה אצל המתחרה.


 

אודות הכותב:

מקיף שרותי אינטרנט בע"מ מפעילה אתרי אינטרנט באמצעותם ניתן לבצע ביטוח רכב השוואת מחירים

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il