מאמרים - דיאטת HCG - דיאטת הורמון היריון - על מה מדובר? הדפסה מאתר מאמרים

דיאטת HCG - דיאטת הורמון היריון - על מה מדובר?

נכתב על ידי ענת שטרן

[ הדפסת המאמר ]

אם הגעת למאמר הזה, זה אומר שאת או אתה מחפש דיאטה יעילה, מהירה ובטוחה כדי להוריד כמה וכמה קילוגרמים מיותרים ולהיפטר משומן מיותר בגוף כדי להרגיש ולהראות טוב יותר.

כיום קיים מבחר עצום של דיאטות, אך כולן חולקות כמה חסרונות משותפים - הן איטיות, נמשכות שבועות או חודשים ולא מבטיחות שהמשקל יישמר אחרי שמורידים אותו ומפסיקים את הדיאטה.

דיאטת HCG - זאת לא עוד דיאטה. זהו תהליך מרשים מאוד ומיוחד שמתבסס על שתי תגליות פשוטות והגיוניות שאותן נכסה בפסקאות הבאות.

1. בזמן ההיריון האישה יכולה לא לאכול כמעט כלום, להקיא את הנשמה שלה יום אחרי יום ועדיין התינוק נולד בריא ומפותח. איך זה יכול להיות?

הסוד הוא - הורמון HCG שמופיע בגוף האישה מיד עם כניסתה להיריון. קודם כל מסתבר שבטבע אין דברים ייחודיים באמת. הורמון זה נמצא גם בגופן של לטאות ואפילו אפשר למצוא רכיב בעל פעילות דומה מאוד באצות ים הנפלאות.

אז מה תפקידו של ההורמון הזה? תפקידו הוא להבטיח שדם האם תמיד ספוג במזון. איך הוא עושה זאת? נגלה עוד מעט.


2. הדבר השני קשור יותר לבעייה שכל אדם מלא מבחין בא די מהר אחרי שניסה להוריד משקל עם דיאטות וספורט. והיא - אתה מרעיב את עצמך שבועות אם לא חודשים, אתה מתאמן ומתאמץ לפחות 3 פעמים בשבוע בחדר כושר ואתה עדיין לא מרזה מהר, לא מהמקומות הנכונים ומעלה את המשקל בחזרה מיד עם הפסקת הדיאטה או פעילות ספורטיבית.

למה? מה קורה פה? למה העונש הזה?

את שני הדברים האלה מסביר ד"ר סימונס בתגליתו המהפכנית שטוענת דבר מדהים:


בעיית השמנת יתר היא לא בעיית אכילה מוגזמת
אלא היא הפרעה במנגנון בקרה של חילוף החומרים בגוף.

חילוף חומרים זהו אוסף של תהליכים מאוד מורכבים שממירים את האוכל שאנחנו אוכלים לאבני בנין של התאים והאיברים של הגוף שלנו והאנרגיה לפעולתו התיקנית. ומה ששולט בחילוף חומרים זאת מערכת ההורמונים של הגוף. וברגע שהמנגנון הזה משתבש, הגוף מפסיק להיות מסוגל לפרק את המזון שנכנס פנימה ומתחיל פשוט לאגור ואתו בצד - בבטן, בירכיים, בחזה וכו'.

זה מסביר, למשל, למה אדם מלא הוא גם רעב כל הזמן - הוא אכן רעב! הגוף לא מצליח לפרק את המזון שנכנס פנימה ולהזין את עצמו ודורש עוד ועוד.

והתגלית של ד"ר סימונס הייתה שהורמון HCG מכריח את מערכת הבקרה של תהליכי חילוף החומרים בגוף לתפקד במקסימום בזמן ההיריון וכן מאפשר לגוף גישה למאגרים של שומן מיותר שהצטבר בצד. והפלא שבפלא – השומן פשוט נמס כאשר הגוף מזהה את הורמון HCG או תחליף דומה בתוכו. כל מה שנשאר זה לא לאכול מזון נוסף כדי לאפשר לגוף לשרוף את השומן שכעת הפך להיות זמין לו בתור מזון.

אודות הכותב:

אם סיקרנתי אותך והיית רוצה לדעת עוד על דיאטת HCG - התהליך המופלא שפותח על ידי ד"ר סימונס?


כנס לאתר שלנו וקרא על דיאטת HCG – התגלית המהפכנית של ד"ר סימונס.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il