מאמרים - חגיגה בכפר - לחתונות ואירועים הדפסה מאתר מאמרים

חגיגה בכפר - לחתונות ואירועים

נכתב על ידי מיכאל רומנסקי

[ הדפסת המאמר ]

חולמים על חתונה מיוחדת - רוצים לערוך אירוע שאיש לא ישכח לעולם - קיימים גני אירועים רבים, הפרושים על פני כל הארץ. אולם, רב הגנים משדרים את אותו הקונספט ורובם חסרי ייחודיות משלהם. בכפר הס, אשר בשרון, קיים גן אירועים קסום ומיוחד, בו כל אירוע הופך לבלתי נשכח - "חגיגה בכפר".


רקע על "חגיגה בכפר"


גן האירועים חגיגה בכפר, הוקם בשנת 2002 על ידי חנוך פרבר ומיכל קורן. חנוך פרבר, מוכר כשף, עיתונאי וכותב ספרי בישול ומדריכים לטיולי אוכל. בשנת 2005 הלך לעולמו חנוך פרבר, וכיום מנהלת את גן האירועים חגיגה בכפר אשתו של חנוך, רונית פרבר. לצידה של רונית נמצאת מיכל קורן, שהיא השפית של גן האירועים ומתמחה באוכל ייחודי, אנין טעם ומפנק במיוחד.


ייחודיותו של גן האירועים


אחד הדברים המייחדים את גן האירועים חגיגה בכפר, הינו היופי הטבעי והאווירה הפסטורלית השורה במקום ומעניקה לחוגגים ולאורחים חוויה של פעם בחיים. גן האירועים מעוצב כולו בהשראה טבעית ונינוחה ומעניק למתארחים בו תחושה של שהייה בטבע. הגן עצמו מלא בצמחיה ירוקה, מגוון עצים מיוחדים וערוגות עשבי תבלין שונים. ברב האירועים, אשר מתקיימים במגוון גני אירועים ואולמות, נוצרת אווירה מחייבת וקוד לבוש מסוים. לא כך בגן האירועים חגיגה בכפר. האווירה בגן הינה בלתי מחייבת ומאפשרת לאורחים להרגיש בנוחות מקסימלית, כאשר הם מסירים את נעליהם ונשכבים על הערסלים המרגיעים, אשר פזורים בגן. כמו כן, הגן מתמקד באירועים קטנים יחסית (עד 400 מוזמנים), כך שניתן יהיה לתת יחס אישי לחוגגים ולמוזמנים.


סוגי אירועים


ייחודו וקסמו של גן האירועים חגיגה בכפר, מתאימים בעיקר לאירועי בוטיק וחתונות קטנות עד ארבע מאות מוזמנים. הגן פעיל בכל ימות השבוע, כולל ימי שבת ומתקיימים בו מגוון אירועים. מעבר לאירועים הסטנדרטים, אשר מתקיימים במהלך השבוע, מתקיימים בגן האירועים חגיגה בכפר אף אירועים ייחודיים, כגון: בר מצווה ביום שבת, אירועי בוקר ואף חתונה ביום ששי, אשר ניתן לקיימה עד השעות הקטנות של הלילה. חשוב לזכור, כי בעלי המקום, קשובים לבקשותיכם ולו הקטנות ביותר, כך שכל אירוע המתקיים בחגיגה בכפר, קיימת ייחודיות משלו.


למי מתאים אירוע בגן האירועים- חגיגה בכפר ?


גן האירועים- חגיגה בכפר, מתאים במיוחד לאנשים המעוניינים באירוע קצת אחר, באווירה טבעית ורגועה ונטול כל גימיקים שחוקים כאלה ואחרים. כמו כן, מתאים גן האירועים, לאנשים המעוניינים באירועי בוטיק אניני טעם ומיוחדים.


אין ספק, שאירוע בגן האירועים חגיגה בכפר, הינו אירוע מיוחד ובלתי נשכח, אשר ידובר עליו עוד רבות בקרב המוזמנים.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il