מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

 השבוע השמש שהיא חזות הכל נצמדת למרקורי האחראי על החשיבה והתקשורת ובכך עוזרת לעצמה להיות יותר הגיונית, אולם בתחילת השבוע היא בזוית דיס הרמונית ליופיטר הגורם לה להרגיש תחושת גדלות לא מציאותית ואופטימיות לא מוצדקת בהמשך השבוע מסתיים היבט זה והשמש נותרת עם הזוית המדוברת עם מרקורי כך שיש לקוות שדברים יקבלו גוון יותר הגיוני.


 ראוי להוסיף שמרקורי ממוקם עכשיו במזל דלי וכן השמש. מזל זה הוא המקורי ביותר והיוצא דופן ביותר מבין המזלות ובעיקר בלתי צפוי. הוא נחשב כמתנדנד בין גאונות לקיצוניות ולכן מרקורי בדלי עשוי לרמז על אינטליגנציה גבוהה אך ביטויה בלתי עיקבי. המזל חברותי וחברתי ושליטו הכוכב אוראנוס נתגלה בזמן המהפכה הצרפתית והשפעתו על חיי האדם גם היא מהפכנית. המרדנות היא סימן ההיכר של המזל הזה.


 ונוס ומרס ממשיכים לריב ביניהם עוד משבוע שעבר וגורמים למתחים בין שני המינים ולמריבות ביניהם גם באופן בלתי מודע כאילו מישהו כפה עליהם. זוהי גם הזוית היחידה של מרס והוא עדיין נמצא בעמדת חולשה השבוע. הוא חרוץ מכיוון שהוא נמצא במזל בתולה העמלני אך יוצא החוצה בזוית אחת דיס הרמונית עם ונוס כפי שנאמר.


 יופיטר האופטימי ושואף החופש וסטורן הקדורני ורודף המסגרות עדיין נמצאים בנדנדה וכל אחד מושך לצידו אך מכיוון שסטורן מטיבעו חזק יותר מיופיטר הוא יהיה דומיננטי יותר ויופיטר לא יוותר ללא פייט.


 קיים היבט המלווה אותנו כבר זמן רב והוא קשר הרמוני בין סטורן המציאותי לבין נפטון החולמני והוא גורם לחלום להפוך להישג במציאות ולזה שואפים עכשיו רבים בעולמנו.


 www.norarimon.co.il


 050-3331915

אודות הכותב:

אני אסטרולוגית מנוסה מזה 20 שה המעניקה יעוץ מקיף ומעמיק במטרה להביא למודעות האדם את חוזקותיו וחולשותיו כדי שיוכל להשתמש בהם באופן מושכל ובחירותיו בחיים תהיינה מודעות יותר. אני מלמדת אסטרולגיה כדי שהרבה אנשים יוכלו להקנות תורה חשובה זאת.
www.norarimon.o.il
050-3331915
 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il