מאמרים - כולנו זקוקים לנוגדי חימצון לשמירה על בריאותנו ! הדפסה מאתר מאמרים

כולנו זקוקים לנוגדי חימצון לשמירה על בריאותנו !

נכתב על ידי לירז אהרון

[ הדפסת המאמר ]

האם שמעתם פעם את ההמלצה: "עליכם לצרוך 5-7 ירקות ופירות מצבעים שונים כדי לשמור על בריאותכם !" ?


ובכן, ארגון הבריאות הכלל עולמי ממליץ היום על צריכה של לפחות 5000 יחידות ORAC (נוגדי חימצון/אנטיאוקסידנטים) ע"מ לשמור על הבריאות שלנו.


מדוע אנו צריכים נוגדי חימצון?


כולנו יודעים היום שאנו אוכלים, נושמים וחשופים לרעלים רבים:


רעלים מהמזון (חומרי ריסוס והדברה, הורמונים המוחדרים למזון, תוספי מזון מלאכותיים, חומרי שימור, צבעי מאכל), רעלים מהאוויר (כלי תחבורה, עישון, מפעלים, קרינה), רעלים שחודרים אלינו דרך העור (קוסמטיקה, קרמים) ועוד...


חשיפה לרעלים אלו גורמים לגוף לייצר רדיקלים חופשיים בעודף ולמצב שנקרא "עקה חימצונית" (=מצב נתון של יותר רדיקלים חופשיים מנוגדי חימצון). לאורך זמן, נוצר נזק מצטבר לגוף והוא הגורם העיקרי למחלות של המאה ה-20.


רדיקלים חופשיים גורמים להרס דנ"א ולסרטן, הרס ליפידים המביאים לשקיעת כולסטרול בעורקים, יתר לחץ דם, עייפות כרונית, בעיות במערכת העיכול, הזדקנות מואצת, אלרגיות, חולשה חיסונית, דלקות מפרקים, אלצהיימר ועוד...


אז לפי ההמצלה של 5000 יחידות נוגדי חימצון (ORAC) ביום, עלינו לצרוך 13 מנות של פירות וירקות!


האם התזונה של היום מספקת לנו נוגדי חימצון?


אורח החיים היום בחברה המודרנית מביא אותנו לחוסר עצום של נוגדי חימצון/אנטיאוקסידנטים עקב התזונה הדלה, הפירות והירקות עתירים בכימיקלים והאדמות מדולדלות ממינרלים ואנו רחוקים מלקבל את מה שהגוף שלנו דורש ע"מ לשמור על בריאותו.


נוגדי חימצון אפשר לקבל בעיקר מצריכת פירות וירקות בצבעים שונים כאשר אותם צבעים/פיגמנטים בפירות ובירקות מכילים נוגדי חימצון אשר תפקידם הוא להגן על התאים מפני הנזקים של הרדיקלים החופשיים/רעלים מחמצנים אותם אנו צוברים יום יום. לכל צבע חשיבות שונה בתפקיד:


האדומים מגנים מפני סרטן ומחלות לב.


הירוקים יגנו על העצמות ויילחמו בזיקנה.


הלבנים ימנעו מחלות לב, זיהומים ודלקות שונות.


הסגולים יגנו מפני טרשת עורקים, סכרת ויאטו תהליכי הזדקנות.


הכתומים יגנו על מערכת החיסון ועל הראייה.


גם אם נתאמץ ונאכל 13 מנות של פירות וירקות, מה שלא כל כך אפשרי, עדיין לא נקבל את הכמות הנדרשת של נוגדי חימצון ע"מ למנוע את המחלות שהוזכרו לעיל...


אז איך בכל זאת נקבל נוגדי חימצון?


החיפוש הגיע לשיאו כאשר נתגלה פרי היער הברזילאי ? אסאי. לפי מחקרים, האסאי נחשב היום בעיני מדענים רבים וידועים לאחד הפירות היותר בריאים ומזינים בעולם. ערך נוגדי החימצון של הפרי גבוה במיוחד ואינו משתווה לכל ירק או פרי אחר שהתגלה עד כה בטבע.


חברת מונהוי פיתחה תערובת משובחת (מיץ) וטעימה של 18 פירות מועילים לבריאות מכל העולם כאשר היהלום שבכתר הוא פרי האסאי. השילוב של האסאי עם יתר הפירות אשר נבחרו בקפידה ע"י מדענים יוצרים סינרגיה מושלמת ומעצימים את תכונות האסאי.


2 מנות (מנה = 60 מ"ל) מהמיץ ביום יספקו לגוף את ההמלצה של ארגון הבריאות העולמי ע"מ לשמור על בריאותנו.


המיץ מתאים לכולם: בריאים וחולים, גברים ונשים, מבוגרים וילדים.


כיום ניתן למצוא בשוק מוצרים שונים המכילים את פרי האסאי. יש לציין כי למונהוי פטנטים מוגנים אשר משמרים את הפרי מבלי שיאבד מערכיו לאחר שנקטף ואף חברה אחרת או מוצר אחר לא יכולים לחקות את המשקה של מונהוי.


כנטורופתית, חשוב לי לציין כי למוצר בסיס מדעי מוצק. מחקרים קליניים והוכחה מדעית שלמוצר יש השפעה אמיתית על הגוף שלנו. רבים מדווחים על שיפור בבדיקות דם, ירידה בכולסטרול, שיפור ותמיכה בחולי סרטן, הרגשת אנרגייה למשך היום, שינה יותר טובה, פחות אלרגיות ועוד...


יחד עם זאת, חשוב להדגיש ולציין כי המיץ הוא לא תרופה, אלא תוסף תזונה.


המון בריאות


 

אודות הכותב:

לירז אהרון, נטורופתית N.D ובעלת קליניקה לקולון הידרותרפיה לניקוי והתחדשות הגוף בהרצליה.


מאמנת אנשים לחיים משמעותיים יותר - בריאותית, מנטאלית וכלכלית.  


09-9500501


050-7380100


http://www.lirazaharon.co.il


http://lirazaharon.ravpage.co.il/


 http://www.youtube.com/watch?v=8Cvy5ffTiKA


 


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il