מאמרים - המלצות בנושא השכרת GPS הדפסה מאתר מאמרים

המלצות בנושא השכרת GPS

נכתב על ידי מוטי סלם סלם

[ הדפסת המאמר ]

לשוכר הGPS חשיבות רבה בהשכרת המכשיר שכן  בדרך כלל מי ששוכר מכשיר ניווט אינו חושב כלל על לקיחת מפה.


 כמה המלצות למי שמשכיר מכשיר GPS  ,קודם כל מומלץ  להזמין במקום שבו ניתן לקבל את המכשיר יום קודם  ואת היום הזה


לנצל בהתמודדות עם המכשיר והבנתו  , לאילו מכם שכבר השתמשו במכשיר דומה בעבר יתכן כי יקח כמה דקות להבין במה מדובר 


אך למי שכבר חווה שימוש ונעזר בעבר בשירותי מיקום כגון : השכרת GPS או הפעלת מכשיר ניווט כזה או אחר  יגלה מהר מאוד שהכל עובד בדרך כלל על אותן השיטות  ובאותה הצורה.


עם זאת  במעבר ממכשיר למכשיר לעיתים קיימים שינויים בביטויים שבהן משתמשים יצרני התוכנות והכרות עם מכשיר בעבר עלולה לפגום בהנאה מהמכשיר שמערכת הפעלתו שונה עקב עשית שגיאה בבניית המסלול  והבנת הביטויים בצורה לא נכונה.


סתם לדוגמא במכשיר ניווט מסויים על מנת להגיע למקום מיועד אנו נדרשים כשלב אחרון לאחר הכנסת הכתובת במכשיר הניווט ומעבר למסך המפה ללחוץ על לחצן שנקרא "הגדר כיעד" לעומת זאת  במכשירים מדגם אחר עם תוכנה אחרת  לחיצה על הביטויי "הגדר כיעד" עלולה לגרום ליצירת מסלול בעל מספר יעדים במידה והיעד האחרון לא נמחק ע"י המשתמש הקודם .


כפתורים כמו נווט ל.. במכשירים כגון MIO ו- GPS 2GO  מאפשרים ניווט חדש פעמי והצגת הודעה על מחיקת היעד האחרון ובכך מאפשרים את פתרון הבעיה.


למי שכבר הפעיל מכשיר ניווט בעבר  , קריאת ההוראות נראת כמו פעולה מגוחכת אך לבסוף הדבר עלול לעלות בכמה מיילים או קילומטרים ממש מיותרים על הכביש ובזמן שאמור להיות זמן פנאי מהנה וחסר תסכולים.


לכן אני ממליץ בחום לעבור על הוראות ההפעלה של המכשיר ולא להסתמך על ידע קודם  או נסיון עול תוכנות אחרות כאשר מדובר במכשיר ניווט עם תוכנה שאין לכם הכרות קודמת איתה.


אנחנו ב- FLYGPS מבהירים ללקוחות את כל סוגי הדברים הללו  על מנת לאפשר ללקוחותינו להנות גם מהשרות שלנו ובכך להנות כמה שיותר מהטיול שעליו הם השקיעו את מיטב כספם.

אודות הכותב:

אני מזמין אותכם להיכנס לאתרנו  ולהתרשם .


לחצו על הקישורים הבאים כדי להיכנס לדף הרלוונטי באתרנו 


השכרת GPS


השכרת  מכשירי קשר


השכרת מודם סלולרי 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il