מאמרים - לימודי אנגלית למבוגרים מתחילים הדפסה מאתר מאמרים

לימודי אנגלית למבוגרים מתחילים

נכתב על ידי אוסנת אברמוב

[ הדפסת המאמר ]

נראה ש כמעט 2 מיליארד מבין האנשים בעולם דוברים אנגלית בדרגה כזו או אחרת. מתחשק לכם לשפר בעצמכם את שליטתכם בשפה האנגלית על ידי לימוד אנגלית?

לכולנו יש צורך באנגלית בחיים הפרטיים כדי לתקשר עם אנשים בכל העולם, לנגישות יותר טובה למקורות מידע ולשם התנהלות עסקית. ובאמת, כל עולם העסקים פועל בשפה האנגלית, והמגמה מצביעה לכיוון שלפיו כמה שהתפקיד יותר בכיר, כך נדרש יותר שימוש בשפה.

למה אנו צריכים ללמוד אנגלית? היתרונות הטמונים בכך רבים, שבהם:

- לימוד אנגלית תורם לשיפור מידת ההצלחה במסגרת בית הספר, ובייחוד בלימודים אקדמיים באוניברסיטה, במסגרתה משתמשים בספרות מקצועית ומאמרים אשר כתובים באנגלית.

- לשיפור יכולת ההעסקה בארץ וברחבי העולם ושיבוץ בתפקידים המתנהלים בשפה זו. האנגלית משמשת לנו בתור השפה הבינ''ל הנפוצה והמקובלת ביותר ברחבי העולם, בכנסים ופגישות עם שותפים מחו''ל, בתכתובת עם נציגי חברות זרות וכאשר אנו זוכים להשמה בסניפים במדינה זרה. ברוב המקרים, אלה שאינם דוברים את השפה נוטים להישאר מאחור.

- התמקצעות בשפה נוספת לשפת האם מהווה תירגול בריא למוח ותרומה נאה לשיפור כושר החשיבה.

- העשרת עולמנו האישי והתרבותי בעזרת סרטים, ספרות, מגזינים ומאמרים אשר מתפרסמים באנגלית. הדבר בולט בייחוד באינטרנט, שם תשעים אחוז מבין האתרים השונים מתנהלים לחלוטין באנגלית.

אלו רק מעט מהיתרונות הבולטים בלימוד השפה האנגלית, וניתן לכלול גם את היכולת לטייל בחו''ל בנוחות וסיבות נוספות כגון מיצוי הפוטנציאל העצמי.

אז אם מעניין אתכם להירשם לתכנית ללימוד אנגלית, תוכלו למצוא מגוון קורסים שישמחו לסייע לכם ללטש ולשפר את ידיעותיכם ושליטתכם בשפה. בין אם אתם מעוניינים למצוא קורס לימוד אנגלית ובין אם אתם רוצים לימודי אנגלית למתחילים, מצאו את הקורס המתאים לכם ותתחילו לתרגל. תתפלאו לגלות כמה מהר אפשר להשתפר!

אודות הכותב:

הכל על אנגלית למתחילים המלצות על אנגלית עסקית ועוד באתר www.cie.org.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il