מאמרים - מילוי קמטים בפנים הדפסה מאתר מאמרים

מילוי קמטים בפנים

נכתב על ידי אוסנת אברמוב

[ הדפסת המאמר ]

אין מישהו שלא אוהב להיראות יפה, לא קיימת הרגשה טובה למשל מתסרוקת יפה או מ בגדים יפים וחדשים שנראים יפה עלינו ומדגיש את האיכות שלנו (או אולי יותר נכון מטשטש את האזורים שאנו פחות מרוצים מהם), רק ש ברוב המקרים הגיל והגנטיקה משנים את גופנו, בדיוק בנקודה הזו מתחילים לחשוב על הרפואה הפלסטית שמעניקה לנו מגוון פתרונות לשדרוג גופנו ועימו גם את הבטחון-העצמי מבלי לעשות חור גדול בהוצאות שלנו.

מה אתם חייבים לדעת שמתעניינים ששוקלים לעבור מתיחת פנים? וממה להיזהר להלן כמה עצות שימושיות אשר יאפשרו לכם למצוא את כל העצות.

בקשו ולראות תמונות של טיפולים של המומחה שבחרתם, זה הדרך הכי טובה בה ניתן להתרשם טוב יותר מ יכולתו וגם להתרשם מניתוחים קוסמטיים או טיפול קמטים בעיניים אשר ביצע.

לא קיימת אפשרות לחפש את התוצאות הטיפול שעברתם כמה שעות לאחר שמסירים את התחבושת, חייבים להמתין בסבלנות בתוך כמה שבועות הנפיחות תחלוף והאף מקבל את הצורה הסופית שלו.

תיקון אף- בימים הראשונים אחרי הניתוח מומלץ ביותר להגביה קצת את הראש כש רוצים ללכת לישון זאת בכדי להוריד הנפיחות והאדמומיות ובשביל שלא יהיה הצטברות של נוזלים ובצקת באזור שסביב האף.

ניתוח לייזר- אם גם אתם מרכיבים משקפי ראיה חשוב שיהיו לכם עדשות מגע מהסיבה ש לאחר טיפול הלייזר אסור להשתמש במשקפיים למשך תקופה של חודש ימים.

ניתוח חזה- אין לעשות הקטנת חזה בטרם תתחילו ב דיאטת הרזיה שכן השדיים משתנות בזמן הדיאטה וצורת החזה משתנה מסיבה זו מומלץ לפני כן להוריד מעט במשקל ואז לגשת לעשות את ניתוח בחזה.

הרוב הגדול של המכונים מספקים לכם הדמיות ממוחשבות כדאי לבקש מהמנתח שיראה לך איך האזור המנותח יראה לאחר השנוי ואחרי שבועות ספורים, כך תוכלי להיות משוכנעת כי בחרת את המידה והצורה הרצויות.

מחפשים מילוי קמטים? בואו למדריך שלנו ובואו לקבל את כל הדברים החשובים.

אודות הכותב:

מידע על מילוי קמטים ניתוחי פנים ועוד תוכלו למצוא באתר www.classclinic.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il