מאמרים - הורדת משקפיים הדפסה מאתר מאמרים

הורדת משקפיים

נכתב על ידי אוסנת אברמוב

[ הדפסת המאמר ]

חיינו במאה העשרים ואחת הביאו עימם תפיסות גוף חדשות ש יש להם המון השפעה על הצורה שבה כל אחת מרגישים את גופנו, גברים ונשים מחליטים שהגיע הזמן ללכת ולעשות טיפולים לשיפור המראה אפילו אם לא במטרה להפוך להיות למין גירסה מדומות של בובות ברבי, אלא בגלל שאנחנו רוצים לתקן את המראה שנתן הטבע.

אנו שואפים לחוש נהדר, הרי אין תחושה טובה יותר מתספורת נהדרת או מ בגד חדש שנראה מצוין עליך ומבליט את האישיות שלנו (או יותר נכון מסתיר את החלקים שמהם אנחנו פחות מרוצים), העניין הוא ש ברובם של המקרים הגנטיקה והזמן משנים את גופנו, וכאן בדיוק חושבים על יתרונות הרפואה אשר מציעה פתרונות רבים לשדרוג גופנו ואתו גם את הביטחון-העצמי וכל זאת מבלי לעשות חור ענק בארנק .

אז מה צריך לבדוק כשמתכננים לעבור הסרת משקפיים בלייזר? את מה לבדוק הנה כמה טיפים שימושיים שיאפשרו לכם לאתר את הדגשים החשובים ביותר.

מומלץ מאוד לבקש ולראות ניתוחים קודמים של המנתח של המומחה שאתם מעוניינים שיטפל בכם, באופן זה יהיה אפשר להיוודע ל היכולות ולהתרשם מה ניתוחים אשר ביצע.

לא צריך לחפש את תוצאות הטיפול שלכם מיד לאחר שמסירים את התחבושות, יש לשמור על סבלנות תוך שבועיים-שלושה הנפיחות תחלוף והאף מקבל את צורתו הסופית.

מנתחים את האף- בכמה הימים הראשונים לאחר הניתוח הפלסטי לרוב מומלץ להגביה מעט את הראש שאתם רוצים ללכת לישון וזאת בכדי להוריד את האדמומיות ובכדי למנוע הצטברות של נוזלים ובצקת באזורים שמסביב לאף.

ניתוח להסרת משקפיים - אם אתם מרכיבים משקפי ראייה מומלץ מאוד לרכוש עדשות ראיה וזאת מפני ש בסיומו של הטיפול בלתי אפשרי להרכיב משקפיים למשך תקופה של 4 שבועות לפחות.

מתקנים את החזה- מומלץ ביותר שלא לעשות הקטנה בחזה לפני שמתחילים דיאטת הרזיה שכן החזה שלנו משתנה בעת הורדת משקל וצורת החזה גם משתנה לפיכך כדאי קודם כל להוריד במשקל ואז לבצע את הניתוח.

מנתחים טובים מספקים לכם הדמיות באמצעות מחשב בקשו מהמומחה שיאפשר לכם לראות איך תראו בסיומו של התהליך ולאחר כמה שבועות, כך תרגישו בטוחים כי בחרת במידות ובצורה הרצויות לך.

אודות הכותב:

פרטים על הסרת משקפיים תל אביב ומידע על הסרת משקפיים ללא ניתוח מחכה לכם באתר שלנו www.interpretation.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il