מאמרים - נישות גבס לטלויזיה הדפסה מאתר מאמרים

נישות גבס לטלויזיה

נכתב על ידי אוסנת אברמוב

[ הדפסת המאמר ]

בית יפה ומטופח הוא בית שנעים לחיות בו, זאת הסיבה שבגללה מנקים אותו כל הזמן, ממלאים אותו בפריטים דקורטיביים, מסדרים בו רהיטים כפי טעמנו, ומארגנים את סביבת המגורים בצורה נוחה ונעימה. מדי פעם, אפילו שמים בצד איזה סכום קטן לטובת שיפוץ, שיאפשר לנו לעצב את הבית לפי טעמנו ולהפוך את סביבתו למרחב המחיה המושלם - מבחינה דקורטיבית ופונקציונלית.

מעוניינים לשפץ את ביתכם תוך שמירה על תקציב נמוך, ועם זאת לגרום לו להיראות כמו מיליון $? בעזרת כמה לוחות גבס וטיפה צבע אנו יכולים להפוך כל בית ישן לארמון, ובלי להוציא יותר מדי כסף.

מבין כל נותני השירותים השונים בשוק השיפוצים, דווקא עבודות גבס וגם גבס עיצובים מקבלים מעט מאד הערכה. אומני גבס, אשר עיקר העבודה בה עסקו עד לא מזמן היתה הרכבה ופירוק של קירות ארעיים, לוקחים כיום חלק הרבה יותר משמעותי בסביבת השיפוצים בהקמה של נישות גבס שקועות, התקנת גופי תאורה מעוצבים ורהיטים כמזנונים מגבס אשר משתלבים בטבעיות עם קיר הבית. כך הדבר גם עם הצבעים, אשר עם פיתוח של אינספור גוונים שונים, הסוגים השונים של הצבע והשיטות למתן אפקטים מיוחדים, מסוגלים לרענן כל חלל משעמם.

קירות גבס נותנים את האפשרות לכל אחד שרוצה לחדש את הדירה או הבית למלא את מבוקשו תוך זמן קצר ובהשקעה כספית מצומצמת:

ככה לשם הדגמה, עבודה צביעה של בית בדרך כלל לוקחת רק יום-יומיים, אולם גורמת לבית להיראות חמש עשרה שנה פחות מגילו. יצירת נישות גבס בקירות, הנמכה בתקרה, או הטמעה של גופי תאורה מלוחות גבס אף היא לוקחת כמה ימים בדרך כלל, וגורמת לכל חלל להיראות מטופח, גם בהשקעה קטנה.

אז אם גם אתם רוצים שביתכם ייראה הכי טוב, והייתם רוצים לעשות זאת בהשקעה מינימלית של זמן וכסף, בואו לאתר בעלי מקצוע ועצות שימושיות באתרים שלנו אז שיהיה לכם רק. שיהיה בהצלחה!

אודות הכותב:

מחפשים המלצות על קבלן גבס או מחיצות גבס? היכנסו


לאתר שלנו לקבלת מבצעים www.nes.org.il  

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il