מאמרים - זריקות בוטוקס הדפסה מאתר מאמרים

זריקות בוטוקס

נכתב על ידי אוסנת אברמוב

[ הדפסת המאמר ]

החיים בעולם המודרני הביאו עמם מוסכמות מגוונות ש משפיעים על האופן שבו כל אחד קולטים את מראנו החיצוני, אלפי אנשים מחליטים שהגיע הזמן לעשות ניתוח קוסמטי שהסיבה היא לא תמיד להיות לגרסאות מצחיקות של ברבי וקן, פשוט בגלל שאנו רוצים לתקן את הגוף שהטבע נתן לנו.

כולם רוצים להיראות סקסים, טרם הומצאה הרגשה יותר נעימה לדוגמא מתספורת מקסימה או מ בגדים יפים שנראים מצויין על גופנו ומבליטים את כל החלקים הטובים (או אולי יותר נכון מטשטש את האזורים שאנחנו פחות מרוצים מהם), העניין הוא ש רוב הפעמים משנים את גופנו, בדיוק בנקודה הזו מתחילים לחשוב על הרפואה האסתטית אשר מציעה לנו פתרונות מגוונים לשינוי המראה החיצוני ואתו גם האישיות בלי הצורך לעשות חור גדול מדי בארנק .

אז מה כדאי לשאול כאשר מתכננים לעבור הזרקת בוטוקס? ומאילו דברים חשוב להיזהר לפניכם כמה טיפים שבעזרתם תוכלו לאתר את כל העצות.

יש לבקש שיראו לכם תמונות של ניתוחים של הרופא שאליו הגעתם, זה הדרך הכי טובה בה יהיה אפשרי להתרשם מ יכולותיו ואף לראות בוטוקס שהוא ביצע בעבר.

אין יכולת לבקר את תוצאות הטיפול שעברתם ממש מיד אחרי הורדת הגבס, חשוב לשמור על סבלנות כי לאחר ימים ספורים הנפיחות תרד והאף יתעצב ויקבל את צורתו הסופית.

ניתוחי אף- בשבוע לאחר שהאף מנותח מומלץ מאוד להגביה את הראש מיד שאתם שוכבים במיטה כדי להוריד את הנפיחות ובשביל שלא תסבלו מ הצטברות של נוזלים ובצקות בתוף האף.

טיפולי לייזר- לאלו מכם אשר מסתייעים ב משקפי ראייה מומלץ מאד לרכוש עדשות מגע מכיוון ש אחרי ביצוע הניתוח אין להרכיב את המשקפיים למשך תקופה של חודש ימים לפחות.

ניתוחים בחזה- מומלץ מאוד שלא ללכת על הקטנה בחזה לפני התחלה של דיאטה מכיוון ש החזה מאבד מניפחו במהלך ירידה במשקל וצורת החזה משתנה מסיבה זו לפני הניתוח להוריד מעט במשקל ורק אחר כך לעבור את הטיפול החזה.

רוב המכונים מספקים לכם הדמיה ממוחשבת אפשר לבקש מהמטפל להראות לך איך תראו בסיומו של הטיפול ואחרי מספר חודשים, כך תהיו בטוחים כי בחרת במידה ובצורה המתאימות לך.

אודות הכותב:

למידע אודות טיפולים בוטוקס ומחירים בקר באתר שלנו www.nopain.org.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il