מאמרים - עוברים דירה? צריכים חברת הובלות! הדפסה מאתר מאמרים

עוברים דירה? צריכים חברת הובלות!

נכתב על ידי אוסנת אברמוב

[ הדפסת המאמר ]

לא קל לעבור דירה לא קל להוביל ולהגיע לבית חדש. לא משנה כמה פעמים עוברים דירה, זה אף פעם לא הופך להיות פשוט יותר. מה אפשר לעשות כדי להקל על המעבר?

מעבר דירה הוא עניין מסובך. אחרי תקופת חיפושים ארוכה סוף סוף מצאתם את בית החלומות וכעת הגיע הזמן לעבור. מה הדרך הטובה ביותר לבחור חברת הובלות? זה פשוט מאוד, במידה ופועלים חכם.

איך מומלץ לבחור הובלות קטנות? לאלו פרטים הכי חשוב לשים לב? לפניכם מספר טיפים למעבר קל:

- הזמינו הובלה ואל תעבירו בעצמכם - אולי זה עולה יותר, אבל זה יחסוך לכם בחשבונות רפואיים על ניתוחי גב בעתיד. ככה תתפנו לפיקוח על תהליך המעבר. כמו כן, כשמזמינים הובלת דירה ניתן לרכוש ביטוח תכולה בהעברה בתעריף נמוך יחסית.

- וודאו לחתום על חוזה מסודר שיכלול את התשלום הסופי על העבודה, הסכם ביטוח ההעברה, זמני העבודה ופירוט של החפצים שיש להעביר. כך תהיו מכוסים מכל כיוון לכל מקרה שלא יהיה.

- החליטו אם לארוז בעצמכם, או אם הייתם מעוניינים שהמובילים יארזו בשבילכם. במקרה שאין לכם בעיה לתת לזרים לטפל לכם בדברים וכמובן, אם התקציב שלכם מאפשר זאת, זאת אופציה ממש טובה. מצד שני שווה לזכור שאף אחד חוץ מכם לא יעניק לחפצים שלכם את מלוא הכבוד הראוי להם...

- מעבר לבית חדש זו הזדמנות טובה להפטר מריהוט עודף. מומלץ לנצל את ההזדמנות לעשות סדר ולתרום את בגדים, הרהיטים וכלי הבית שבהם אתם כבר לא משתמשים.

- כדאי לכתוב על כל ארגז לאיזה חדר הוא צריך להגיע, כך תקלו על הסבלים בפיזור הקרטונים ובנוסף על עצמכם במהלך הפריקה.

מעבר דירה הוא תמיד פתיחה של דף חדש, ועל כן מומלץ להתחיל אותו על רגל ימין. אז אם אתם מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים בנושא הובלות או להשיג מובילים, שובו בהקדם לקרוא את הטקסטים הבאים על נושא מעבר דירה. ושיהיה יום מקסים!.

אודות הכותב:

שירותי הובלה ואריזה וגם שירותי הובלה ואחסנה מחכים לכם באתר www.bergerm.co.il 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il