מאמרים - הובלות קטנות הובלות מהירות הדפסה מאתר מאמרים

הובלות קטנות הובלות מהירות

נכתב על ידי אוסנת אברמוב

[ הדפסת המאמר ]

מעבר דירה הוא תמיד פתיחה של פרק חדש בחיים, ועל כן מומלץ להתחיל אותו ברגל ימין. אם מתחשק לכם לקרוא מאמרים נוספים על הובלות או לאתר מובילים, חיזרו אלינו בהקדם כדי לקרוא את הטקסטים הבאים על נושא מעבר דירה. קריאה נעימה!.

אחד הדברים החשובים ביותר במעבר דירה היא בחירת מובילים טובים ואמינים.

לעבור דירה זה עניין לא פשוט. אחרי חיפושים ארוכים מצאתם סוף סוף את בית החלומות שלכם וכעת הגיעה השעה לעבור. מה הדרך הטובה ביותר לבחור הובלות קטנות? זה ממש פשוט, במידה ותעשו הכל בצורה חכמה.

על פי איזה קריטריונים בוחרים הובלות קטנות השוואת מחירים? לאיזה פרטים הכרחי להתייחס? הרי לכם כמה עצות פשוטות :

- אל תעבירו בעצמכם - אולי זה יקר יותר, אבל גם ספורטאים מצטיינים עלולים להיפצע מנשיאת כל הציוד הזה. כך תהיו פנויים לנהל ולפקח על המעבר עצמו. כמו כן, כאשר לוקחים הובלות קטנות תל אביב ניתן לרכוש ביטוח תכולה בתעריף זול.

- הכרחי לחתום על חוזה הובלות אשר מכיל את סך כל מחיר ההובלה, הסכם הביטוח בהעברה, יום ושעת ההגעה ופירוט החפצים המועברים. כך תהיו מכוסים מכל כיוון לכל מקרה שלא יהיה.

- החליטו אם לארוז בעצמכם, או שאולי אתם מעדיפים שחברת ההובלה תעשה זאת עבורכם. אם זה לא מפריע לכם לתת למישהו זר להתעסק לכם עם הדברים וכמובן, אם התקציב שלכם מאפשר זאת, זו אפשרות מצויינת. מצד שני, אף אחד חוץ מכם לא יעניק לדברים שלכם את הכבוד הראוי להם...

- מעבר לבית חדש זו הזדמנות מצויינת להיפטר מריהוט וחפצים מיותרים. נצלו הזדמנות זו לעשות סדר ולהעביר לצדקה את הרהיטים, הבגדים ומכשירי החשמל שכבר אין בהם שימוש.

- מומלץ לכתוב על כל ארגז את חדר היעד שלו, כך תקלו על העובדים בסידור הקרטונים ובנוסף על עצמכם בשעת הפריקה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il