מאמרים - בנייה לכוססות ציפורניים הדפסה מאתר מאמרים

בנייה לכוססות ציפורניים

נכתב על ידי מירי דוק

[ הדפסת המאמר ]

כסיסת ציפורניים הינה הרגל מגונה שרבים סובלים ממנו. גילוי נאות, גם אני בעברי כססתי ציפורנים והרבה שנים עד שהצלחתי "להיגמל".


כסיסת ציפורניים היא אובססיההרגל שמאוד קשה להשתחרר ממנו. למסתכלים מהצד כסיסת ציפורניים מציגה את האדם הכוסס כאדם לחוץ ולא רגוע ובעל אופי חלש , שהרי יודע שהתופעה שלילית אך בכל זאת לא מפסיקים.


תמיד אנו מסתכלים על נשים מטופחות ומשתוממים מאישה מתוקתקת שלבושה יפה , מאופרת , מריחה טוב עם תכשיטים יפים ושיער מסודר , אך הדבר הראשון שרואים אצל נשים ובכלל אלו הן כפות הידיים שהרי הן הראשונות שאנו מגישים לאדם שמולנו בכדי לומר שלום.


ידיים מטופחות הן המראה של האדם המעידה המון על הרגלי הטיפוח שלנו. אך אנשים שכוססים ציפורניים לאו דווקא לא מטופחים אלא מאוד מתקשים להתגבר על האובססיה.


הבעיה הגדולה בלהפסיק לכסוס היא שאנו פשוט לא מדמיינים את ידנו עם ציפורניים ארוכות שהרי התרגלנו לראותן כסוסות ואכולות ולכן מניסיוני האישי השיטה הטובה ביותר ( לנשים ) היא לגשת לטכנאית ציפורניים ולבחור בנייה באחת מהשיטות הקיימות כיום בשוקק.


בנייה תשווה לכף היד מראה אחר, כזה שהכוססות טרם מכירות ותאפשר לציפורן הכסוסה שמתחת לבנייה לצמוח עם הזמן ולשקם את צורתה. בינתיים תסתובבי לך עם ציפורניים מסודרות ומטופחות שלא תוכלי לכסוס ( אם כי יש גם כאלה שכוססים את הבנייה ) מה שירחיק אותך בצעדי ענק מהרגלך המגונה.


אם את אישה מטופחת שרוצה להשלים את המראה המתוקתק על ידי ידיים מטופחות ומסודרות אני מזמינה אותך ליצור עימי קשר לקביעת תור.

אודות הכותב:

מירי דוק - מאפרת מקצועית, קוסמטיקאית מקצועית | נייד: 050-6360003 | אתר: www.miridok.co.il | דוא"ל: miri@miridok.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il