מאמרים - מחיר ניתוח אף הדפסה מאתר מאמרים

מחיר ניתוח אף

נכתב על ידי אוסנת אברמוב

[ הדפסת המאמר ]

החיים המודרניים הביאו עמם שלל מוסכמות כאלה ש משפיעות מאוד על האופן שבו כל אחת חשים את המראה שלנו, אלפי גברים ונשים מחליטים שהגיע הזמן לעשות טיפולים לשיפור המראה והמטרה היא לא להפוך להיות למין דמות אנושיות של סלאבים, פשוט בגלל הרצון לתקן את הגוף שנתן הטבע.

אין מי שלא אוהבת להרגיש יפים , טרם הומצאה הרגשה מהנה יותר מאיזה תספורת מטופחת או בגד שנראה יפה עלינו ומראים את האישיות שלנו (או יותר נכון מסתיר את החלקים שמהם אנו פחות מרוצים), אבל ברוב המקרים משפיעים יותר ממה שהיינו רוצים, ופה בדיוק חושבים על יתרונות הרפואה שנתונת לנו המון פתרונות לשדרוג המראה החיצוני ואתו גם הבטחון העצמי וכל זאת בלי לעשות חור גדול מדיי בחשבון הבנק.

אז מה חשוב לבדוק כאשר מתכננים לעבור ניתוח פלסטי? וממה יש להיזהר הנה כמה טיפים אשר יאפשרו לכם לאתר את כל העצות.

כדאי לבקש לבחון את העבודות והניסיון של הרופא שאיתו אתם נפגשים, ככה יהיה אפשר לקבל חוות דעת על הניסיון שלו ואף להתרשם מניתוח אף פלסטי שנעשו על ידו.

השתדלו שלא לבדוק את תוצאת הטיפול שלכם מייד אחרי הסרת התחבושות, חשוב מאד לשמור על סבלנות כי לאחר ימים ספורים תרד הנפיחות ואפכם יקבל את צורתו הסופית.

מחיר ניתוח אף- בימים לאחר שהאף מנותח לרוב מומלץ להגביה מעט את הראש מיד שאתם קופצים למיטה על מנת לסייע בהורדת את האדמומיות ולמניעת בצקות ונוזלים בתוף האף.

הסרת משקפיים- לאלו מכם אשר משתמשים ב משקפי ראיה מומלץ מאוד לרכוש עדשות ראייה מפני ש לאחר הטיפול לא ניתן להשתמש במשקפיים למשך 4-5 שבועות.

לטפל בחזה- חשוב מאד שלא לעבור ניתוח הקטנת חזה לפני דיאטת הרזיה מפני ש השדיים מאבדים מנפחם בעת ירידה במשקל והצורה שלו עוברת שינוי מכיוון שכך כדאי קודם כל להסיר קצת משקל ולאחר מכן לבצע את הטיפול .

מרפאות טובות מציעים את אפשרות ה הדמיה באמצעות מחשב כדאי לבקש מהמנתח שיראה לך כיצד את צפויה להיראות כשהסתיים הטיפול ואחרי מספר חודשים, באופן זה תדעי שבחרת את המידה הרצויות.

מוכרחים למצוא ניתוח מחיצת אף? כנסו לאתר שלנו ובואו לקבל את כל הפרטים בקליק.

אודות הכותב:

מידע על מנתח אף וגם פרטים על ניתוח אף תוכלו למצוא באתר שלנו וליהנות מהטבות ומבצעים www.creativenow.co.il 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il