מאמרים - איך לבחור חברת הובלות? הדפסה מאתר מאמרים

איך לבחור חברת הובלות?

נכתב על ידי אוסנת אברמוב

[ הדפסת המאמר ]

כאשר עוברים דירה פותחים דף חדש בחיינו, וכמו תמיד, כדאי להתחיל על רגל ימין. אם מתחשק לכם לקרוא עוד בנושא הובלות או להשיג מובילים, חיזרו בהקדם לקרוא את המאמרים הבאים שלנו על מעבר דירה. קריאה נעימה!.


מעבר דירה יכול להיות קל ופשוט. איך? את התשובות תמצאו במאמר הבא.

תהליך מעבר דירה זה עניין לא פשוט בכלל. אחרי תקופה ארוכה סוף סוף מצאתם את הדירה המושלמת ועכשיו הגיע הזמן להיכנס. מהי הדרך הכי טובה לבחור חברת הובלות בצפון? זה יכול להיות מאוד פשוט, אם מתכוננים נכון.

כיצד בוחרים הובלות בצפון? לאלו דברים מומלץ להתייחס? קבלו כמה עצות מועילות למעבר קל:

- הזמינו מובילים מקצועיים ואל תעבירו בעצמכם - נכון, זה עולה יותר, אבל גם אם אתם בכושר מצוין, זה לא אומר שלא תהיה לכם פריצת דיסק מסחיבת המקרר. באופן כזה תהיו פנויים ולפקח ולנהל את המעבר עצמו. בנוסף, כשמזמינים הובלות בחיפה ניתן להשיג ביטוח במחיר נמוך יחסית.

- התעקשו לחתום על חוזה העברה שכולל את מחיר העבודה הכוללת, הסכם ביטוח ההעברה, זמן תחילת העבודה ואת כל החפצים שיש להעביר. חוזה מסודר פותר המון בעיות.

- בחרו אם לארוז את הדירה לבד, או שחברת ההובלות תעשה זאת במקומכם. במידה וזו לא בעיה מבחינתכם לתת לאדם זר להתעסק לכם עם החפצים וכמובן אם התקציב שלכם מאפשר זאת, זאת אופציה ממש טובה. אך מצד שני, אף בן אדם אחר לא יתייחס לחפצים שלכם עם הכבוד הראוי להם...

- מעבר דירה הוא הזדמנות לעשות ניקוי כללי בבוידעם. שווה לנצל את ההזדמנות לעשות סדר ולתרום את הרהיטים ומכשירי החשמל שלא השתמשתם בהם מזה זמן רב.

- רישמו על כל אחד מהארגזים לאיזה חדר הוא צריך להכנס, כך תקלו על הסבלים בפיזור הארגזים ברחבי הדירה ובנוסף על עצמכם בעת הפריקה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il