מאמרים - תקליטנים מומלצים לאירועים שמחים הדפסה מאתר מאמרים

תקליטנים מומלצים לאירועים שמחים

נכתב על ידי אוסנת אברמוב

[ הדפסת המאמר ]

צריכים תקליטן? השירים הם הדבר המכתיב את האווירה בחתונות ואירועים תקליטן מקצוען הוא המפתח של האירוע. כל אדם היה במסיבה עם די גיי חסר כל כישרון- תקליטן שהחליט להשמיע שיר מטאל בדיוק אחרי הסלואו הראשון, או תקליטן שהחליט לנגן מוסיקה בשפה לא מובנת דווקא בזמן שכולם בטראנס ריקודים.

תקליטנים בעלי ותק צריכים לדעת לעשות שני תפקידים בו זמנית: להשתלב ברקע ולהכתיב את האווירה. מוסיקה לאירועים היא לא מדוייקת, חשוב ביותר שתהיה שלווה ומרגיעה ברגעים החשובים וקופצנית שכולם ברחבה. איש מוסיקה מוכשר צריך לדעת כיצד לחוש את האווירה ולשלב סגנונות שונים לפי הדרישה.

קודם כל, כמו תמיד, הכרחי שאתם בראש אחד. נסו לראות האם ההצעה שלו תואמת את מבוקשכם והאם הוא מואיל להתגמש בנוגע לסגנון המוסיקלי. חשוב מאד לנסח רשימה של סגנונות של מוסיקה אשר אהובים עליכם כדי להסביר לתקליטן בקלות מה בדיוק בא לכם.

לפני שסוגרים את העסקה עם חוזה חשוב מאד ללכת ולהתרשם מהתקליטנים באירוע פעיל. הכי חשוב לשים לב לקטעי המעבר בין שירים, לעלייה וירידה הדרגתית בקצב, לתגובת האורחים והחשוב ביותר, האם נראה שהקהל משולהב.

החלטתם שכן? הגיע הזמן להחליט על שירים מיוחדים: שירי סלואו ריקודים וחופה. בנוגע ליתר רשימת ההשמעה כדאי לנסות לתת לו מרווח פעולה, למען יוכל לקבוע בעצמו איזה שיר מתאים בשלב בערב. וחשוב מכל, אתם צריכים ליהנות היטב ותרקדו עד שיכאבו הרגליים.

מחפשים תקליטן למסיבה טוב ומנוסה? עשו בדיקות מקיפות! אספו חוות דעת בדקו מחירים ורק אז קבלו את ההחלטה הכי חשוב? קחו המון מצב רוח מזל טוב ובהצלחה!.

אודות הכותב:

מחפשים תקליטן לבת מצווה או תקליטן ליום הולדת כנסו לאתר שלנו www.musicproduction.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il