מאמרים - מפת השמים מיום ה- 31.12.11 ועד ליום 6.1.12 הדפסה מאתר מאמרים

מפת השמים מיום ה- 31.12.11 ועד ליום 6.1.12

נכתב על ידי נורה רימון

[ הדפסת המאמר ]

 במשך כל השבוע השמש עדיין צמודה לפלוטו הגורם לתהליכי הרס ובניה ורצון לכפות את המעשים על הזולת.


 רק ב-6.1 היבט זה עוזב את השמש סוף סוף והיא מקבלת היבט סימפאתי הרבה יותר בדמות מפגש הרמוני עם מרס ובכך הופכת אותה למלאת אנרגיה ויוזמה מכוונת היטב.


 מרקורי האמון על החשיבה והתקשורת מתחיל את השבוע עם זוית (היבט) הרמונית לונוס ודיס הרמונית למרס אשר גובר על נעימותה של ונוס וגורם לדיבור חד ואגרסיבי.


 בהמשך מאבד מרקורי את ונוס ומרס אך מעשיר את עצמו עם היבט הרמוני ליופיטר מרחיב את דעתו, גורם לו לרצות בחופש וגורם לו לחשוב אופטימית. האופטימיות מופרעת הפעם מכיוון שיופיטר מחובר עם סטורן הקדורני בזוית קשה ובכך גורם למצב להיות במצב נדנדה פעם אופטימי עד אופוריה ופעם פסימי עד דיכאוני.


 בנוסף מקושר מרקורי גם עם אוראנוס המבריק אך החיבור הוא דיס הרמוני. הוא אמנם תורם לברק ורעיונות טובים אך לא תורם לבקרה עצמית כך שאוראנוס מסוגל לתת הרגשה, תחת היבט זה, כי הוא תמיד צודק גם כשלא וזה מוביל לעיקשות.


 זוית הרמונית נוצרת בין מרקורי וסטורן הגורמת לחשיבה סדורה ולפיכחון ולזוית הרמונית עם נפטון המעניקה ראיה אידילית ואינטואיציה.


 ונוס האמונה על מערכות יחסים ועל תחושת האושר נמצאת השבוע בבדידותה במזל דלי. ונוס במזל דלי הינה ונוס קרירה משהו המעדיפה חברות וידידות על פני אינטימיות ומעדיפה שלא יתקרבו אליה. הייתי אומרת שהשבוע מערכות היחסים יסבלו מקרירות מה.


 מרס מוציא לפועל של המפה נמצא במזל בתולה החרוץ נפרד מהיבט הקשה למרקורי ויוצר כאמור היבט טוב עם השמש כך הוא יכול להתבטא יותר טוב.


 אשוב ואציין כי יופיטר הוא עדיין הכוכב המפותח ביותר במפה דבר המעיד על צורך אנושי בהתרחבות ובחופש רב עד הגזמה.


 הזוית שבין שני כוכבי ההרס (פלוטו ואוראנוס) עדיין קיימת ומשפיעה על האנושות.


 www.norarimon.co.il


 050-3331915


 

אודות הכותב:

אני אסטרולוגית מנוסה מזה 20 שה המעניקה יעוץ מקיף ומעמיק במטרה להביא למודעות האדם את חוזקותיו וחולשותיו כדי שיוכל להשתמש בהם באופן מושכל ובחירותיו בחיים תהיינה מודעות יותר. אני מלמדת אסטרולגיה כדי שהרבה אנשים יוכלו להקנות תורה חשובה זאת. www.norarimon.o.il 050-3331915  

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il